bolestive vyrazky okolo vstupu do posvy

oou

ahojte...chcela by som sa spytat, na pahorku sa mi pod kozou spravilo nieco ako hrcka, taka tvrda. a ked som si to trosku slacila prasklo to,no vo vnutri. predtym ma to nebolelo len teraz,ked som si to stlacila. len by som chcela vediet ci nema niekto s niecim podobnym skusenosti a co mu na to pomohlo,momentalne som totiz v zahranici a domov na gyndu sa dostanem az o mesiac,dva, skusala som hladat na nete,lebo sa bojim ci to neni nieco velmi vazne, ci by som sa nemala ist hned domov.

slavka20

Ved si planujem ist na gyndu,ale nie u nas.Len nechcem aby na mna kukala ako na blazna,ak je to ozaj len ten podkozny tuk:)Dik

slavka20

Ja len preto,lebo sa mi to robi uz asi 2roky-cize asi 4tykrat to mam.A co som si vsimla,tak sa mi to spravi 1-2 tyzdne pred menstruaciou..Neviem ci mam tomu pripisovat vyznam..

slavka20

Ahojte..Dufam,ze mna nezjzdite:)
Mam taky problem,ze medzi vaginalnym otvorom a analom sa mi pribl.raz za polroka spravi taka´´vyrazka´´.Vobec ju nevidno,ale ked sa tam dotknem,tak to trosku boli.Ked si ju nahmatam a stlacim medzi prstami,tak mam pocit,ze je tam nejaka asi 1mm gulicka.Raz sa mi to podarilo tak blbo stlacit,ze mi odtial vysiel akoby tvrdy hnis.Som v zahranici a chystam sa na gyndu..

alzbee

jaja21: a aku diagnozu ti vlastne povedala kozna? predpokladam, ze ti vypisala listok, ktory si mala odniest na gyndu...nevsimla si si, ze aky tam bol nazov diagnozy? mozno by si si o nej vedela nieco blizsie vygooglit..