cervene okolie vaginy, suche

Príspevok v téme: cervene okolie vaginy, suche
zuzana175

pred 3 tyzdnami som si vsimla na jednej strane vaginy male pupienko, ktore ma skrabalo. no asi sa to rozsirilo a zacervenalo to...ale nejake vyrazne pupienka su to neni...len take podrazdene okolie posvy...a uz aj na druhej strane:( co to je?? len nie kvasinky,,uz mam toho dost..sex sa da zvladnut, tak asi su to neni oni, ci??

RNG

Povrchove sa daju nakazy znicit postrekom koloidnej striebornej vody alebo roztokom citricidalu.
Na suchost je dobry kokosovy olej, do ktoreho na lyzicu mozes pridat 3 kvapky citricidalu a dobre zamiesat.

zuzana175

este ma napadlo, ci to nemozem mat reakciu na lubrikacny gel. no ten mame uz dlhsie..cca 4 mesiace. a tak 2 tyzne sme ho nepouzili.......???....

zuzana175

ani herpes, - tie obrazky na nete nezodpovedaju mojmu pripadu. a ta bakteria taktiez nie. nebrani to v styku, tak mi poradte prosim. dakujem

zuzana175

no, kukla som to na internete, co to vlastne je tie kondylomy..a to je hroza...ja to mam ako postipane od komara, taky pupienok. tak asi nie

zuzana175

pri vchode vaginy su male cervene pupienka..mozno tak 2-3....nesvrbi to, no po kupani to je strasne suche....ja uz fakt neviem

aluska

o nevadi ze ste si verni...si myslis ze vsetky baby ktore tu pisu o takychto problemoch, su neverne?na to si jak dosla?to su neni choroby o vernosti a nevere...to su aj choroby z verejnych zachodov, kupalisk, plavarni, verejnych sprch a vsetko podobne..zle spodne pradlo, zly prasok na pranie, zle nohavice...zla strava atd atd..tych veci je vela...