Super recept na chudnutie !!!

Príspevok v téme: Super recept na chudnutie !!!
-=panther=-

Takze som student Martin mam sice len 15 rokov ale mam pre vas fakt super recept na schudnutie , v podstate neni to recept ale su to rady podla ktorych sa ja riadim, jednoducho zacal som zdravo zit a schudol som uz fakt dost kil a to som nemal ziadne prisne diety ani nic podobne.. takze tu su moje rad

1- Vela som pijaval sladke malinovky ako je napr. cola, sprite a podobne ... poviem vam tieto malinovky som uplne ale fakt uplne zrusil z mojho pitneho rezimu a pijavam len mineralky a cistu vodu, zda sa to divne ale vobec mi tie malinovky nechybaju

2-Ja som jedaval jednoducho kedy som mal chut a naco som mal chut, teraz som zacal jedavat pravidelne a primerane, kazdre rano ked vstanem sa naranajkujem nejaky ten rohlik chleba alebo nejaku polievku, ked idem do skoly zoberiem si kazdy den zo sebou ovocie a okolo tej deviatej desiatej ho zjem, potom chodim v skole na obed ten mame o 12 , domov zo skoly pridem okolo tej stvrte to zjem nejaky ten rohlik a potom o pol siedmej sa naveceram a potom uz nejem maximalne co si dam vecer trochu mlieka

3-Pred kazdym jedlom vipijem pohar vody, mozno ste sa otom uz niekde docitali, ale fakt to pomaha

Mozno sa vam to zda ako nejake donutenie k zivotnemu stilu alebo sa vam to zda ako uplna kravina ale ja vam poviem ked som takto zacal zit jednoducho ja sa nenutim pit tu santovku alebo vodu jednoducho stacilo fakt par dni a ja som si nato zvykol, a enchubami to to uz ako keby nacasovane ... jednoducho verte mi zvyknete si a potom uz tak budete zit ...

Petqo

Tak no viem to lebo sa o to dost zaujimam a mal som aj ambiciu stat sa dietologom ale teraz som viacej na esteticku chirurgiu orientovany... no hlavne treba skoncit medicinu.
A tie zakony, podla mna je absolutny brutal ze vyrobok ktory obsahuje 51% masa sa povadzuje za masovy vyrobok. A aj by bolo lepsie keby sa na obale pisali normalne nazvy ingerdiencii neze tam daju dajake ecka a clovek nevie c to je.. napriklad ked si precitate zlozenie bujonu tak mate pcoit ze je to uplne v pohode, skoro nic skodlive a ked si najdete tie 3 alebo 4 ecka co znamenaju tak samy glutaman

mira

ja sa chcem spytat,ako to vsetko vies? mna zaujimaju take podrobnosti o potravinach. niekedy som sokovana,co vsetko je v nich,kolko chemikalii,a pritom su vyhovujuce podla noriem. nepacia sa mi dnesne normy,clovek moze byt stokou chemikalii,a vsetko je ok,pritom trpime alergiami,zazivacimi probl, rakovinami a imunita nulova, ale vsetko co dychame a jeme je vyhovujuce!!

Petqo

Podla mna dobry navod, trochu by som ho doplnil ze je lepsie jest delozrnne pecivo a zdaleka sa vyhybat bielej muke. Mineralky by mali byt radsej bezbublinkove a s nizsim obsahom soli, vyssi obsah soli sa odporuca pit pri fyzickej zatazi. Treba vsak pit aj ovocne stavy, najlepsie take, ktore si sami doma odstavite, odstavit sa dda fakt skoro vsetko, zalezi len od vasej fantazie a kludne mozete kombinovat chute, bude to zdrave, chutne a bez chemie. Najlepsie maso je urcite zo zajaca a nutrie, zajac sa da kupit v obchodoch, horsie je zohnat nutriu, potom je dobre jest aj kuracie prsia, ryby (ale terba kupovat ryby v celku aby ste mali istotu ze tam nieje kadeco pomlete), najlepsie rybie maso je zraloci chrbat ale ten neviem zohnat uz mesiac. Hovadize a bravcove meso treba len obcas a hlavne je vylucit z jedalnicak vseliake salamy, klobasy, parky a mlete sunky lebo tam je pomlete naozaj vsetko a co sa mi zda brutal a niekedy tam je obsah masa len 50-60% zvisok je muka, glutaman a podobne. Najhorsie su parky, lebo v tych najdete minimum masa, su tam same koze, odrezky ziv. vyroby, muka, rozne druhy glutamanu, stabilizatory a konzervacne latky a aby to cele vyzeralo ako maso tak aj farbivo. Kebyze ma niekto otazku tak sa pytajte :D