Krvná skupina

pauli 73

už sa mi to nechce rozpitvavat, takže naposledy Petuška, ty vieš o čom točíme, na to si až príliš múdra a zjavne to nechceš pochopit...A na to, že si si vedomá, že tu nie sme u psychológa sa na tomto fóre až sa s veľkou oduševnenostou do svojich psychologických rád vkladáš :)Tak si prosím neprotireč. Ahoj

ellie

petuska nehnevaj sa, ale jediny kto to tu preziva si asi ty, len to skryvas za smajliky.. ja som v mojom prispevku ani naznakom nenaznacila zeby si mi vadila alebo nieco podobne, naopak, pochvalila som tvoje prispevky v medziludskych temach.. a rozhodne nepisem v mene toho chalana, len ja osobne by som si z toho srandu nerobila, lebo nie vzdy sa to patri, aj ked ja som napriklad clovek, ktory si casto a rad robi srandu, nie vsak za kazdu cenu.. a este neviem preco by tu nemohli reagovat aj odbornici, ved aj to su len ludia, ktori si raz za cas zapnu internet, fora a chcu pomoct obycajnym ludom.. este raz pisem - neber to ako utok na tvoju osobu, osocovanie, extremne prezivanie ani nic podobne, je to len moj nazor na danu vec..

vevericka

petuska to vies, ked je dobry rozvrh tak si clovek najde cas ja na forum, zvlast ak hlada clanky na pubmede..:P

Petuska B

Baby preboha, ale my nie sme u psychológa :-) sme na verejnom fóre kde píšu ľudia aj iné blbosti, neviem prečo to tak prežívate. Chalan jasne napísal, že si je na 100% istý, že sú to jeho biologický rodičia, keď som si na 100% istá, tak ma nemôže takýto for rozhádzať. Nepreháňajte to, dobre? A hlavne neviem prečo píšete za jeho osobu, ak ma má právo niekto za to sfúknuť tak je to iba on. Celé to čo riešite mi príde dosť vtipné, pretože robíte z komára somára a pri tom som to ani zle nemyslela. Ale ok baby, keď vám tak vadím, tak v pohode. Nič sa nedeje. Chcela som povedať ešte jedno, že keď chcem nejakú odbornú infošku rozhodne sa nepýtam na fóre ale opýtam sa odborníka, je veľmi malá pravdepodobnosť, že na takomto fóre stretne človek nejakého odborníka, nemajú na takéto fora čas, teda okrem vevericky :-)

ellie

tak tak pridavam sa aj ja.. presne ako pise pauli, empatia ti zjavne nechyba, lebo tvoje prispevky do kategorie medziludskych maju hlavu aj patu, tu vsak nie.. ani ja som ten ´vtip´ nepochopila a prisiel mi dost nemiestny.. a taktiez sa musim pridat na veverickinu stranu, klobuk dole, vevericka, si fakt vzdelana a mudra, aj ja sa neraz nieco nove naucim v tvojich prispevkov :) u teba petuska som zial nasla viacero nejasnosti a chyb.. a toto neber ako utok na tvoju osobu, ale ako moj nestranny nazor..

vevericka

ale ved don neuviedol ziadnu moznost, napisal pravdu podla klasickej mendelistickej dedicnosti by mal mat bud A alebo B, ale ked na 100% vie ze su obaja jeho rodicia biologicki, tak je tu moznost bombaya, o ktorom sa ale malo hovori..v pripade mutacii by sice mohli ale aj nemuseli nastat problemy aj v inych oblastiach..tie su roznorode..
ja som nenapisala, ze je to 100 % bombay ale, ze je velmi pravdepodobny..

pauli 73

zamiešam sa:))) a petuška, ja som si všimla, že píšeš pekne čo sa týka medziludských vztahov, partnerských vztahov a že prave ty napíšeš takýto podla teba fór....ak máš tolko empatie a psychologie v sebe, ty si sa mala takému foru vyhnut na mile daleko teraz bez ohladu na to aký link si hodila ten je v podstate v poriadku...ak si tem chlapec ako posledné prital tvoj prispevok...neviem neviem čo teraz doma rieši :(

Petuska B

No dobre vevericka ale nemôžeš ani ty s istotou povedať, že máš v tomto prípade pravdu. To by si musela urobiť rozbor krvi, takže stále tu existuje tá možnosť, akú uviedol on vo svojej otázke. Preboha, nemôžem predsa čakať, že dostanem istú odpoveď keď sa opýtam ľudí na fóre. A keď sa už raz pýtam na fóre, tak musím očakávať akúkoľvek informáciu.

vevericka

ved ja sa nehadam:)..vec bola ako-tak vyriesena..ak by chalan uviedol, ci ma surodneca a aku ma on krvnu skupinu dalo by sa viac povedat..takto je napravdepodobnejsia verzia bombay..aj ked existuju aj mozne mutacne predpoklady..na hlbsie dohady by bolo treba analyzu..