Jemne, vlnite vlasy

mato08

a skusali ste naniest si na ofinu mydlo?? vlasy sa tak lahko vyrovnaju a drzia aj 2 dni len neviem ci ich to neničí

alexandrika

Mam huste,vlnite vlasy,no u krasne len ked su cerstvo umyte,na druhy den su otrasne :(( co mam s nimi robit ?

sunnysweetie33

dada..ale ja mam krasne zdrave vlasy,len su jemne a neviem co s nimi..hlavne s tou ofinou..mali by ste ma vidiet teraz,ked prsi a je vlhko..vyzeram jak ovecka..a etse teraz,ked som sa ja hlupa dala podstrihnut,vyzeram jak 15rocne dievcatko..

:)))

Ja mam doma zehlicku s keramickymi a som velmi spokojny... :)) podla mna je to sqwela vec... A ci to nici vlasy? Tak to sa 100% zarucit neda...mne sa struktura vlasu nezmenila...a uz ju pouzivam davno...Spokojnost :) Pekny den

aja25

elenka5,teflon,keramika ,tourmalin to obsahuje povrch najkvalitnejsich zehliciek
na vlasy su cenovo narocnejsie ale noposkudzuju tak vlasy ako keramicke a obycajne..../Remington/

dada

sweetie..chapem tvoje trapenie..mam to iste = diagoza jemne, suche, vlnite a navyse riedke.tak to je kombinacia vazeni!ked to aj vyzehlim, tak ich mam malo..okrem toho to vlasy nici, ci uz keramicka al. teflonova zehlicka = teply vzduch nikdy vlasu neprospeje..ja by som ti odporucala zehlicku akurat na ofinu a ostatne vlasy si osetri pripravkom na kucerave vlasy a nechaj volne vyschnut..musis iba postupne skusat rozne upravy, pokial sa nedostanes k tej s ktorou budes spokojna..ja som uz na pripravky na vlasy minula majland..ked mi nerobia dobre posuvam kamoskam a mame..skratka som sa zmierila s tym, ze krasne vlasy nikdy mat nebudem..:((

elenka5

nie teflonovy povrch zehlicky ,ale 100% keramicky!!! aj ja som si kupila pred par dnami a vela kaderniciek odporuca keramicky porvch!!!
tera su aj zlavy, kupis kvalitu za super cenu