Ako sa spravat ked sa mu nepostaví?

Príspevok v téme: Ako sa spravat ked sa mu nepostaví?
HOW???

Ahojte, mam taku otazocku, pretoze neviem ako sa mam spravat. Mne to nevadi, ved stava sa to kazdemu, niekedy... No lutovat neni asi dobry napad, nechcem aby sa citil hlupo...
Teda este hlupejsie ako sa asi v tej situacii citi, chalani poradte co ma baba spravit, aby ste neboli ponizeny. Aj ked som skusila hovorit o niecom inom.
Stalo sa nam to dnes, a on sa odomna drzal dalej, ani pohladkat sa nenechal... nehovoril. Skusala som to aj hodit na seba, ze ci som nespravila nieco zle...

Ak sa nam to stane zas niekedy, ako sa mam chovat... aby pochopil, ze mne to envadi... a nevravte aby som sa snazila ho postavit zas, lebo som to skusila ustockami ale on bol taky vystresovany, ze neslo a citil s este horsie....

dakujem

HOW??

no ved, to ze ja som to tak najprv zahrala, ze teda pokracujeme len mu pomozem, a ked som citila, ze ani tudy cesta nevede, tak som sa citila aj ja zle a videla som, ze on je upne nestastny....

bibika858

neviem fakt co v takom pripade, ked este aj zdrha a nechce sa rozpravat alebo skusit, treba proste na to rychlo vhupnut :) a hadam sa nic take nestane...

HOW?

aaaaaaaaaaaaaaaa tak to bola ina sila chalan si sebavedomie musel zbierat asi tyzden... haha, tak ak sa hral na cassanovu, tak co uz=))))))))

no ani toto neni moj frajer, teda stretavame sa ale len tak, no to je jedno... Zaujimalo by ma to tak ci tak, ako sa spravat na buduce... =(

bibika858

no ja mam k tomuto velmi zaujimavu prihodu, bola som raz s jednym chalanom a proste tiez sa mu nepostavil (nebol to moj chalan, bol to ulet), nevedela som ako sa mam tiez chovat ci ho mam lutovat abo co, ale nelutovala som ho, skor som sa smiala no v duchu ale smiala:)viem, ze to neni pekne ale nedalo sa pomoct pri pohlade na neho by ste ze pretiahol vsetky baby, a vsetky boli z neho paf, a potom vlastne chudakovi nestal ... tak som mu len povedala ze ked sa nieco bude chystat nech ma zobudi, tak trocha trapas ... a on v tom rychlo sa otoc (na zadne )uz by tusim mohol stat... akoze maximalny vybuch smiechu ze ci mu nehrabe, zbalila veci a pekne domko... neni to asi k tejto teme :D ale ja len tak nazivo to bola taka situacia ze nech ju daju do filmu a seci puknu smiechom ... cawte