Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

ak to mam cele BRAŤ?

Príspevok v téme: ak to mam cele BRAŤ?
hmmmm ??

ahojte, ja som teraz milenkou jednemu kamaratovi par tyzdnov a neviem co si o tom mysliet .. ma babu niekolko rokov, a mna chcel vzdy,len nam do cesty kazdemu prisiel niekto iny...a teraz sme to dali "dokopy"..ja nemam nikoho, v podstate ib "jeho" ... ale ked som sa ho minule pytala, co ku mne citi, tak povedal, ze kamaratstvo to nie je , pretoze sme spolu intenzivnejsie..sice iba raz, dvakrat tyzdenne, ale sadli sme si od prvej chvile co sa pozname (cize uz niekolko rokov)..tak neviem co si mysliet o tom, ze je mu so mnou super, nebere ma ako kamaraktu ale ako nieco viac a vraj keby som otehotnela, tak by so mnou ostal..ach .co si o tom mysliet?

hmmmm ??

no ja som sa ho to pytala naschval takto, ze ako ma berie, ci len ako kamaratku, alebo ako nieco viac...povedal, ze ako kamaratku nie, pretoze medzi nami je nieco ine .... ze je to u nas o vasni, a tak ... ale nechem sa ho to pytat po par tyzdnoch teraz ..lebo on nema rad, ked sa na neho tlaci.. ale vraj by nemal problem sa hned rozist s priatelkou, ak by som s nim otehotnela ....

rada

ako co ti mame na to povedat? Opytaj sa jeho. Ved nikto nevie citat myslienky toho druheho. Hnevam sa, lebo aj ja som milenkou tiez muza a neviem, tiez co si o tom mam mysliet. Asi sa musim jeho spytat, kam to vedie a ci z toho nieco bude... Raz to urobit musim...