ak to mam cele BRAŤ?

Príspevok v téme: ak to mam cele BRAŤ?
hmmmm ??

ahojte, ja som teraz milenkou jednemu kamaratovi par tyzdnov a neviem co si o tom mysliet .. ma babu niekolko rokov, a mna chcel vzdy,len nam do cesty kazdemu prisiel niekto iny...a teraz sme to dali "dokopy"..ja nemam nikoho, v podstate ib "jeho" ... ale ked som sa ho minule pytala, co ku mne citi, tak povedal, ze kamaratstvo to nie je , pretoze sme spolu intenzivnejsie..sice iba raz, dvakrat tyzdenne, ale sadli sme si od prvej chvile co sa pozname (cize uz niekolko rokov)..tak neviem co si mysliet o tom, ze je mu so mnou super, nebere ma ako kamaraktu ale ako nieco viac a vraj keby som otehotnela, tak by so mnou ostal..ach .co si o tom mysliet?

katka 1111

aha....a tak prečo má stále aj tú druhú? vieš čo, ja takýmto jalovým rečiam neverím, bohužial mám kamaratku čo takto slepo dôverovala, nasluboval jej hory-doly, dieta, lasku na celý život a potajme sa oženil so svojou priatelkou....nechcem hádzat všetkých chlapov do jedného vreca ale pokial sa nevie rozhodnut kto je jeho priatelka tak jeho planým slubom by som neverila...

hmmmm ??

mna to len zaujimalo, ze co by urobil, ak by osm otehotnela..tak som od neho chcela odpoved ..a hovoril mi to vtedy stale kazdy raz, ze by so mnou ostal a vsetko by nam zabezpecil, vsetky veci potrebne k existencii ..... pretoze on je proti potratu a chcel by, aby jeho dieta vyrastalo v uplnej rodine .... a len som chcela vediet, ci ma nebere, iba ako neaky kus niecoho.. ci ku mne citi aj nieco viac ako kamaratstvo ...

katka 1111

a to je čo za podmienka? ak by si otehotnela? a ak by otehotnela jeho oficialna priatelka tak by si ostala dalej len milenkou...a chlapi hovoria len to čo chú ženy počuť...ak by ti z voleja povedal, že nič k tebe necíti riskoval by, že stratí IP-istý pich, prepáč za výraz ale je to tak...

hmmmm ??

no my sme spolu iba nieco vyse mesiaca ... cize dost kratko..a ja ho nelubim, teda aspon myslim... nic necitim, len mi s nim je dobre ked sme spolu ... a to si nemyslim, ze by ma mal radsej ako svoju priatelku, to nie...len ked ju ma tak rad, preco ju podvadza? ae asi hlupa otazka, ze? moze to byt tym, ze niekolko rokov ma chcel, a konecne ma ma?

hmmmm ??

no my sme spolu iba nieco vyse mesiaca ... cize dost kratko..a ja ho nelubim, teda aspon myslim... nic necitim, len mi s nim je dobre ked sme spolu ... a to si nemyslim, ze by ma mal radsej ako svoju priatelku, to nie...len ked ju ma tak rad, preco ju podvadza? ae asi hlupa otazka, ze? moze to byt tym, ze niekolko rokov ma chcel, a konecne ma ma?

evelynnka

prosim ta,opusti ho,cim skor,si pre neho iba zabavka,ver tomu,aj mne sa stalo to iste,tiez som si namyslala,ze ked je so mnou,lubi ma viac,ako svoje dievca a raz ho kvoli mne urcite opusti-nebola to pravda ani takmer po dvoch rokoch sa tak nestalo.ukoncila som to ja lebo to bolo pre mna velmi ponizujuce,byt s nim iba ked to jemu vyhovovalo,vikendy sama..aj ked mi srdce krvacalo,lebo ja som ho strasne milovala.nebude to lahke,ak ho velmi lubis,ale opakuj si stale co boli to preboli..na svete je vela slobodnych muzov a hlavne aspon jeden,ktory bude o teba stat tak,ze ty si jeho celym svetom.uz nikdy by som nikoho nechcela iba na polovicny uvazok.

rada

Tak to neries teraz, lebo potom sa tak zamotas, a stratis ho skor ako by si ho mohla ziskat. Zatial ste spolu kratko, tak to nechaj plynut... Ja som s nim 5 rokov.