Mocenie vs chlamydie

Príspevok v téme: Mocenie vs chlamydie
why me?

ahojte,asi pred 2 tyzdnami sa mi objavil pod krckom penisu mensi tmavo hnedy flak,o par dni nabehlo caste mocenie(sem tam unik-zopar kvapiek).bol som u urologa,ktory mi dal na ten fliacik mast-Bactroban(postupne mizne)a na "utlmenie" mocenia Uroxal, ktory to trosku zlepsil,inak vraj pockame co najdu priatelke,ze nas potom prelieci. Oblicky ani nejake bolesti pri moceni nemam/nebolia.Priatelka mala nepravidelne vytoky(tmavo hnede,bez zapachu)no jej doktorka jej povedala, ze je to normalne,takze neviem ako to bude riesit moj urolog?prvy styk sme mali spolu pred mesiacom.obaja prvy krat!pouzili sme kondom.takze neviem ci sa este jedna o pohlavnu chorobu alebo len u mna nejaky zapal? vie niekto poradit?! stretol sa niekto s niecim podobnym? vopred dik!majte sa...

why me?

diky za prispevok! aspon niekto....
no,stav sa zlepsil co sa tyka mocenia..takmer uplne!ale fliacik zostava!a vsimol som si ze ked si este sem tam dam tu mast Bactroban,tak mam po chvili nutkanie na mocenie.tak som prestal a prestal aj uzivat ten uroxal.priatelka je objednana,takze musim cakat-pretoze DR. povedal ze mam prist iba ked budem musiet a najlepsie az ked bude mat vysledky priatelka.:(
takze cakam....

Dr. Hujer

treba pockat na obe vysetrenia, moze to byt aj bakteria prenasana pohlavnym stykom...ale da sa chytit aj inak...verejne toalety, vana, sprcha...treba potom liecit oboch aby nebol ping-pongovy efekt, jeden sa vylieci a druhy nie a nakazi sa opat ten prvy a opacne...
drzim palce