Mocenie vs chlamydie

Príspevok v téme: Mocenie vs chlamydie
why me?

ahojte,asi pred 2 tyzdnami sa mi objavil pod krckom penisu mensi tmavo hnedy flak,o par dni nabehlo caste mocenie(sem tam unik-zopar kvapiek).bol som u urologa,ktory mi dal na ten fliacik mast-Bactroban(postupne mizne)a na "utlmenie" mocenia Uroxal, ktory to trosku zlepsil,inak vraj pockame co najdu priatelke,ze nas potom prelieci. Oblicky ani nejake bolesti pri moceni nemam/nebolia.Priatelka mala nepravidelne vytoky(tmavo hnede,bez zapachu)no jej doktorka jej povedala, ze je to normalne,takze neviem ako to bude riesit moj urolog?prvy styk sme mali spolu pred mesiacom.obaja prvy krat!pouzili sme kondom.takze neviem ci sa este jedna o pohlavnu chorobu alebo len u mna nejaky zapal? vie niekto poradit?! stretol sa niekto s niecim podobnym? vopred dik!majte sa...

pegi

ahoj, hnedy vytok je u zeny normalny, stava sa pri prvom styku, alebo ked uz menstruacia konci a zena uz len ,, spini,, chlamydie sa prejavyt nemusia ale mozu a u mojho partnera sa prejavili cervenimy malimi fliackami na zaludi a rezanim pri moceni, takisto mal cervene-zapalene okolo mocoveho otvoru. ak pises ze ti to uz mizne zrejme ti lekar pomoze a dal ti tu spravnu mast. ak si chces byt 100% isty daj si urobit test- z mocu, ale myslim ze to stoji peniaze. pre zenu sa roby vyter z krcka maternice a stoji okolo 350 sk. istota je gulomet a myslim ze ich nemas