akne

vonkajsiavyziva

Takže pokiaľ to máš všade, tak máš zanesený organizmus. Musíš začať veľa piť!!! aspoň takto sa ti trošku prečistí!!!!najdôležitejšie je piť ráno, vtedy by si mala vypiť 3/4 odporúčanej dávky, t.j. 4dcl vody na 10 kg váhy. No a k tej kozmetike= sada, ktorú potrebuješ stojí 2200 Sk + tá maska 970 Sk, ale nemusíš sa báť, že je to veľa, lebo kozmetika je na 6 mesiacov pri denno-dennom používaní ráno a večer!maska je na 5-6 mesiacov.
Takže ak by si sa rozhodla, napíš mi mailom adresu a ja by som ti to poslala, posielam to na dobierku + 50 Sk je poštovné.

vonkajsiavyziva

ahoj, ja ti odporúčam, tiež Nouri Fusion, vzhľadom na to že máš akné, je nutné aby si mi napísala, kde to akné mávaš? brada, nos-oči, čelo, ...na základe toho si môžeš vyliešiť problémy s pleťou. Ale určite musíš zmeniť kozmetiku za prírodnú a ešte by som ti odporúčala každý týždeň čiastiacu masku!!!! tak ak by si chcela vedieť viac, prípadne len zistiť príčinu akné, tak sa mi ozvi na e-mail

maťulka

Ahoj ja mám overenú kozmetiku Nouri Fusion, a nemôžem na ňu povedať jedno zlé slovko, je super a môžeš si to aj vyskúšať na ošetrení pleti. mne o tom povedali viac na vonkajsia.vyziva@krasatela.com