NIKTO SA MI NEPACI?

Príspevok v téme: NIKTO SA MI NEPACI?
mystika

Ahojte, nerozumiem tomu co citim, no uz odjakzia s tym mam problem. Ked som bola mensia, moje spoluziacky sa hravo zamilovali do chalanov a mne sa nikto moc nepacil, len platonicky, co je normalne, lenze teraz (mam 20) sa mi az pred 2 rokmi zacali pacit muzi sexualne. A to v podstate jeden. Moj ex. No teraz uz dlho potom sa mi nik nepaci. Ani len naznakom ma nik nepritahuje. Opat ako v detstve. No s rodielom, ze mam chut na sex, no ak ma uz s niekym k niecomu doist, zutekam. Je na tom niekto podobne?? :(

radio88

ako je normalne že ženy su krajšie tvory ako muži... ja inač zvyknem zutekať ked citim že to začina byť važnejšie ale to mam taky zabudovaný mechanizmus skrytí lebo moja bývala ma podviedla s kamošom som ich nachytal v posteli...možno preto aby mi znovu niaka neubližila ale cez to treba prejsť

mystika

ivka, presne, ja som sa zamilovala len raz v zivote a to rozpravkovo ako vo sne. Do muza, cize lesba nie som, skor bisexualka.
Lenze uz mam opat hluche obdobie.

mystika

Nikdy:( Jeden cas, este pred mojim ex som si to hovorila na baby (aj teraz), no na chlapa nikdy. Nikdy som nebola z nejakeho len vizualne hotova. No baba ma dokaze pritiahnut hned. Lenze uz som mala vztahy s muzmi a sex s nimi sa mi pacil.