PROSIM! VELKE UPUCHNUTE PYSKY!

kvetinka12345678

No baby ja som mala podobny problem ked som sa dlho liecila na kvasinky a vsetky infekcie mozne tak mi gynekologicka predpisala neake cipky z kt som chytila alergicku reakciu a pysky som mala 3x take...svrbeli palili skratka vsetko...musela som pretrpet vikend kezde neordinovala a po vikende tam dojst..cele noci som nespavala bola to straasne neprijemna udalost a naozaj to nikomu neprajem...ked sa vam nieco take stane takm sa naozaj nehambite a utekajte cim skor na gynekologiu..

spagetka16

na malych pyskoch mam pod kozou take male hrudky a na dotych je pokozka drsnejsia -moze to byt len podkozny tuk alebo nieco take, doteraz som to nemala....prosim o radu..dakujem

radena

ja mam podobny problem bola som liecena na kvasinky uz je to dlksie a objavilo sa umna svrbenie mam ho v zdy ked nemam moznost vecernej sprchy teraz som bola par dni na ceste a sprchu som nemala dvakrat a svrbenie teraz neprestava tak som pouzila tabletky co mi ostali co obnovuju vnutorne prostredie aj krem dafnegin z liecby kvasiniek co mi dporucil gyn. vzdy ked budem mat opat pocit neprestavajuceho svrbenia hned potom ako som ich pouzila sa mi zvacsili pysky a bolest zosilnela a neustupuje to! neviem ci mam pockat predtym mi to zavberalo okamzite

dzejn

ahojte. som v siedmom mesiaci a prednedavnom som zo dna na den spozorovala taky problem ze ked sa mierne vzrusim alebo som na toalete behom sekundy mi bolestivo opuchnu vonkajsie pysky. ako to pride tak to aj odide. hanbim sa to povedat gynek. nemate podobne skusenosti? dakujem

lea

ak je to bolestive, tak aj na pohotovost sa da ist. raz som tak bola v 1 gyn. nemocnici na pohotovosti s mykozou, v pohode a rychlo mi pomohli

lila5

ahoj baby
prosim vas ak ste niejaka z vas mali uz niejaky podobny problem napiste mi co mam s tym robit.vytvorila sa mi hrcka na klitorise ale z von nic nieje je to vo vnutri a zacina to poriadne boliet,stale sa zvatsuje..myslim ze to je nieco vnutorne..ale neviem si vobec predstavit co..

monica

no baby podla mna by ste mali s tymto ist.ja som dost nachylna na taketo choroby mala som kvasinkove ochorenie ale v takom tozsahu ze mi gynekologocka povedal ze toto este nevidela.zacalo mi to tak normalne ze svrbenie.a potom sa mi tiez zacali robit taketo vyrazky..postupkne viacej a nakoniec ma to tak bolelo ze som nemohla ani sediet rovno.pretoze sa mi urobili na takych miestach kde to bolelo.toto sa mi stalo v piatok poobede cize som nemohla ist ani ku gynekologocke:( no a vyrazka sa mi po case urobila aj na klitorise a verte mi baby to je to najhorsie co moze byt pretoze sa mi ani chodit nedalo:( :(..strasna bolest.isla som ku gynekologicke a povedala ze ma kvasinkove ochorenie z toho su tievirazky cize to nie je nic vazne.ale robila MI AJ VITER a zistili mi ze mam bacila streptokoka ako mate normalne aj v hrdle.nechaoem ako som to mohla chytit,partnera mam satle toho iste uz 2 roky..no a potom ma to vyliecilo,.teraz mam stale doma po ruke masticku co sa vola CANDIBENE normalne ju kupite v lekarni je to vaginalny krem bez predpisu sa da kupit.ak mate tieto vyrazky tak natrite si a pomoze to.naozaj.ale sa vzdy pred natretim okupte.a teraz ked sa mi sem tam nejaka urobi hned natieram a tak mi to niekedy aj za jednu noc zmizne.

!!!!!!!!!!!

janulik85-ja som mala tiez podobny problem, mne sa urobila na pri pysku tiez vyrazka, bolava,tvdrsia ale som si ju nevytlacala/nikdy si nevytlacaj ziadne vyrazky,hlavne na intim.miestach a ked si na to nevidis/tak ja si skor myslim ze moja bola zahnisana, a ja viem z coho bola-holim sa aj tam dole tak absces.nemala som ine problemy/teplota, celkova schvatenost, slabost, ani trhava bolest, len pri dotyku to bolelo.natrela som si to propolis,tinkturou, len to hrozne stipalo, tak len raz, kedze obsahuje lieh ale potom som si to natierala Betadine roztok.taky obklad na noc, moze byt aj masticka, ta sa este lepsie vstrebava-iodovy pripravok a pomohlo.ale ak by sa to zhorsovalo alebo do 5 dni nepreslo, isla by som k dr.!!

janulik85

Mne sa na pyskoch pred 2 dnami urobila bolava hrcka /vyzeralo to, ako ked vas uhryzne komar/. Vcera sa mi na tej hrcke vytvorila akokeby vyrazka. Jemne som si to skusila vytlacit a vystriekol mi z toho prud krvi. Hrcka mi ako tak zmizla, ale je to stale bolave. Nevie mi niekto poradit, co to moze byt????