neviem ako sa vola ta psychicka choroba...

Príspevok v téme: neviem ako sa vola ta psychicka choroba...
Guliver

Ahojte,mozte mi poradit,ze ako sa vola psychicka choroba ktorou trpy aj "Monk"mam kamarata ktory je cely on a chcel by som nieco o tom vediet ci sa to da liecit niak vlastne ci to je choroba,nieco som nasiel o tom ze taky ludia su velmi pedantny jasne som si vsimol pekne na milimetre musi byt vsetko poukladane,dvere aj 5 krat pozre ci zatvoril,telefon musi mat nabity vzdy na 100% ak klesne tak dava na nabijacku,mozna je to dakomu na smiech,ale mne nie a niak by som mu chcel pomoct :) diky za reakcie

poipoi

Bolo by dobre zajst za odbornikom, na to su lieky. Mohlo by totizto prerast do horsieho stadia. Moj spoluziak mal tie tuto chorobu, aleuz to bolo vo velmi zlom stadiu, nakoniec ani do skoly nechodil kvoli tomu, lebo naprikladcestou do skoly sa aj 10 krat vratil spat na zastavku a zasa do skoly a hore-dole chodil. Takisto, ked sme mali hodinu v inej ako v nasej triede, neprisie, lebo sa vzdy musel vratit spat a tak stale dookola. V tom obdobi odmietal brat lieky a bolo to stale horsie. Teraz uz berie lieky a je uplne v pohode.