aku avivaz pouzivate

jaja365

ano ale aky ja neviem skor hladam nie kvetové ale parfémovu vonu jasne ze mne je jedno ci lenor alebo silan kupujem oba ale aky lenor mory slabota lenor cierny mam zatial boduje chcem skusit este nejaky zatial dakujem za nazor viem ze mate ich odskusane ako aj ja ale vsetky isto nemam preto skusam a cakam aj o vas nazor nie ze kupim ako som mala zeleny ... aj ten nevonal len ked bolo mokre a ked uschlo nic vona o dost zoslabla

vevericka

lenor..ten vonia nie len mne a celej rodine ale aj kocurovi..vzdy, ked je oprate pradlo pripravene na zehlenie musim davat pozor, aby sa mi tam neustlal.:)

Pradak

jaja kasli na lenor, daj sa na Silan. Moja mamka dava na 5 kg pradla 2 vrchnaky Silanu - proste kolko jej vojde do toho "suflicka" na pracke a je to super vona. Neviem, ci Lenor je koncentrat, ale Silan je silne koncentrovany, ani tam toho tak vela nemusis dat.

jaja365

no pravda lenor aromaterap modry nic moc ale zatial lenor aromather cierny ten zatial mam dochadz ako pisete zatial ma vonu ako parfém tie kvetinove citronové nic moc skor myslim ten cierny a cervený lenor no a ked dam plny bubon davam len cely ten vrchnak tak koko dat dva vrch na celý bubon lebo davam jeden s tym cier lenorom ale ako vcera oprala ale zeby to vonialo a je to zlozene a este nenosene ani by som nepovedala tak jemne len vonia viac mi vonia ked nechavam mydlo pri obleceni a vytiahnem tak stale to pekne vonia ci sveter tricko aha tak davate viac avivaze

Pradak

1Mima, aj zlaty je vyborny. Vsetky vone od Silanu su uzasne - a to nie som distributorka, ale ked pridem domov (zijeme daleko), mamka mi vsetko oblecenie vyperie a este aj po roku mi vonia, tak mi to pripomina domov.