aku avivaz pouzivate

Vlastina

dd a to mas odkial, ze avivaz skodi? Ale hlavne, ze pre istotu ju davaz do obliecok:) Avivaz sa nema pouzivat na detske oblecenie, pretoze narusa jeho protihorlave vlastnosti, to je vsetko.

dd

k praskom - tide absolute sensitiv, zatial sa nestazujem, vyperie mi dobre..a dcerkine veci mi tiez dobre vyperie lovela a ta mi nadherne a dlho vonia..
k avivazam - ja ich moc nepouzivam, resp.na oblecenie vobec, vraj to skodi, ale na obliecky troska dam, modry lenor, tak za tretinu vrchnacika a aj tak riadne a dlho vonia..

vevericka

my perieme v OMO..ten je naj..lebo uz ked vypral moje ponozky, ked som bola ako mala musi vyprat vsetko:D (ked som bola mala rozumej: 8/9 rokov, liezla som po vseliakych stromoch, priekopach a tak to potom aj vyzeralo:D
co sa tyka avivaze..zvacsa lenor. ale v podste to je jedno, hlavne nech dobre vonia..zvacsa modre veci vonaju najlepsie

mary-anne

jaja, moja mama stale pouzivala vsetko len to najlacnejsie, aj prach, aj avivaz a tak to potom vyzeralo.
potom vyskusala persil, abo ariel a odvtedy len ten, najradsej ale persil gold, krasne vyperie a aj bez pouzitia avivaze pradlo krasne a sviezo vonia a vyperie naozaj vsetko a co sa tyka avivaze, tiez nesetrime,ako som pisala, len silan, alebo lenor.
naozaj, niekedy sa neoplati setrit :)
no ten ruzovy lenor je ozaj sladky, ale mne sa paci najviac a ta vona nam vydrzi velmi dlho :)

jaja365

Ved ano aj ja aj tie tesco aj ine wanshu také cosi ale ako pisem zacala som kupovat od tych najlac až po tie drahsie je to ako aj s praskom lanza bonux tide colon napiste ze vam vypralo krv cokoladu travu na 40 alebo na 60 a kupim vam za 100 aj cokoladu preto som ostala len na persile alebo arielu

Vlastina

Preco si len za lenor, jaja? Neviem, kolko stoji lenor alebo silan, lebo ja pouzivam ine znacky, ale na avivazi nesetrim. Svojho casu som ovonala vsetky avivaze v regali a podla toho som kupila, nie podla ceny. Tu ti baby radia Silan, aj druh a ty furt len o lenore tocis.

jaja365

nie ruzovy nie lenor joj najsladsi zo vsetkych ako cukrik nie ako ažaž moc sladky a dlho nevonial to bol lepsi zatial lenor cierny skusim ten cerveny lenor asi ostanem pri tych dvoch ale lenos spring som nenasla to je aka flasa myslim farebne no zatial dakujem