Menšie problémy ...

Príspevok v téme: Menšie problémy ...
Sandra4

ahojte baby mám 14 rokov.úplne prvý menzes som dostala 26.08 2009 a dnesje 29.09 a ešte stáleneprišiel:(Viem som možno čudná ale mne tie krámy ozaj chýbajú :D každé ráno čakám že sa zobudím od krvi,pre mňa je to iný pocit ked to mám.Trvá mi 9dní nemala som ju už dostať?ja viem že menzes nebudem mať vždy pravidelný ale nemôžem si ho nejak privolať?bodaj že by už prišli:(Inak je normal že aj ked mám silnú poriadne silné krámy 9dní trvajú tak nemám žiadne bolesti,je to ok?A tiež mám už od 10rokov taký biely výtok,nemôžem síce povedať že vonia ,,skôr má taký kyslí pach ,ale mňa nič nesvrbí ani nebolí.Ale tento polrok dosť zintenzívnel:(Nejak mi to nevadí len ma to zaujíma.tak čo vravíte na ten výtok?A gynekologovi nepôjdem.je to skoro mámlen 14 a vôbec trvalo by mi kým by som prekonala hambu .

Baby poradte čo s tým všetkým?:)

Dakujem :)

Prepáčte už tu dávam niekoľkú tému

masasko

Nič si z toho nerob, že ešte neprišla, ono sa to časom upravi. Ja som napriklad nikdy nemala pravidelnu menštruaciu až kym som nezačala brať antikoncepciu. Ten výtok je normálny, niekto ho ma pravidelne každý den, niektoré len počas ovulácie. Nič neboj si v pohode:)

aluska

preco sa vsetci sledujete jak hypochondri???preboha tak ho nemas pravidelny...tak sa nezblazni...raz pride...nechaopem vy si myslite ze akonahle mate menzes tak ho budete mat pravidelne 28 dni?ved to niektore baby nemaju ani cely zivot, nie to este po prvych kramoch..vytok je uplne normalna vec...
a to ze sa hambis doktora, ktory sa na teba kuka ako profesional a nie ako uchylak, tak to znaci ze si este decko..myslim si ze zdravie je to najdolezitejsie v zivote a chran si ho pokym ho mas..a nie ze..hambm sa a podobne chujoviny

Elwine

biely vytok je uplne normalny, ja som ho mavala takisto ako aj kopa dalsich zien v tvojom veku...

a k menstruacii, ja som mala nastastie pravidelnu uz od zacatia.. aspon teda, neratala som to na dni, ked prisla tak prisla ale vzdy to bolo so dstupom tych 4 tyzdnov max. :) ked ti to meska, tak jednoducho cakaj, neviem o nicom, co by ju mohlo urychlit...