Frajerka nechce mat so mnou sex

Príspevok v téme: Frajerka nechce mat so mnou sex
Mehehe

mam taky problem..s frajerkou sme spolu pol roka..ale nejako v poslednej dobe nechce mat sex..vravy ze vztah nie je len o tom..sex mame tak raz tyzdenne.pred tym sme ho mavali castejsie a nebol problem..viem ze nema nikoho..kazdy den stravime spolu..nemoze byt ze ma len take blbe obdobie? baby mavate take obdobie hm?

Juri325

Mam priatelku s ktorou som uz 1 rok na zaciatku sme sexovali aj 3,4 kola za noc dost casto 2 minimalne ale uz spolu byvame 7 mesiacov a vzdy je to horsie večšinou sa ja musim doprosovat sexu a ked sa dohodneme na vecer doma sviecky,vinko romantikus atd. Tak bud zaspime a ked sa zobudime tak to ani nespomenie alebo kasle na to ale tvrdi ze chce mat so mnou sex aj ze ju to bavy ape zas ja nesom slepi ape napriek tomu ju strasne milujem a nechcem o nu prist ale ked jej to vytknem tak ona ze ok vsetko bude ale nakoniec na to zvysoka jeb... poradte mi dakujem

jojko777

mi sme si to aj chceli nechat len tam zohrala hlavnu rolu jej matka.bolo to pred pol rokom a ona sa mi teraz otocila chrbtom predtim to medzi nami fungovalo perfektne no ale potom to islo dolu vodou po tom potrate som sa jej snazil bit oporou bolo to uz vpohode,ale ja som potom zmenil pracu a nemohol som sa jej natolko venovat a ona sa kumne zacala uplne inak chovat zacala chodit von po diskotekach opijat sa skratka zabavala sa no a nama zacala bit hnusna.Teraz mi ani nevie povedat ci ma lubi ked sa jej opitam ci ma este lubi odpovie mi ze nevie,nechapem tomu co sa to snou stalo nechce mi nic povedat. neviem ci to mam snou ukoncit ci nie velmi ju lubim

brabor

jojko, mal si si predtym niekde na internete precitat, ake svinske veci v psychike zeny urobi potrat. Radsej ste si to mali nechat. My sme boli vo velmi tazkej situacii, doslova na ulici a nedovolil som potrat, ale radsej sme sa vytrapili.
Tam hladaj pricinu.

jojko777

Vedel bi mi niekto poradiť? Priatelka po 9 rokoch somnou prestala spávať a začala ma ignorovať. Stala sa nám jedna vec neplánovane tehotenstvo dala si to zobrať a odvtedi má úplne ignoruje a moc somnou ani nekomunikuje. Neviem čo mám robiť vie mi niekdo poradit

kvetinecka98

tak poviem za seba . Že baba môže mať všeliake nálady. Skús začať romantikou.. a potom pomaly sa do toho dostante.. čo keď jej chyba romantika ??

eli.cic

chalani, asi by som Vám odfaklila tých Vašich piňďúrov, keď takto roprávate.

Ale vidím, že ste mladí ´´nevybúrení´´ a hlavne nie uvedomelí!

Mehehe: tá tvoja súčasná kočka má asi viac rozumu, ako bude mať tá ďalšia, ak sa rozídete, kvôli takej blbosti, že nemáte sex každý deň.

Nadržanec: ty asi žiadnu dlhoročnú priateľku nemáš.

Je to dosť hlúpe zakladať vzťah na každodennom sexe.
P.s.: Ale je to troška divné, že ho nechce. Mmm možno ju už prestalo baviť sa pretvarovať, ako ju ´´úžasne uspokojuješ´´. Treba sa určite porozprávať.
P.s.2: ja som tiež hovorila svojmu, že nie všetko sa točí okolo môjho zadku. :D

Nadrzanec

Tak ja som asi divny ale mne sa nezda byt v poriadku fakt ze chalan kebyze sa jeden den fakt snazi mat sex skor mu da taka ktoru den pred tym nepoznal ako jeho frajerka s ktorou je pol roka, a ktoru miluje