Antikoncepcia Chloe-prosim odpiste

Príspevok v téme: Antikoncepcia Chloe-prosim odpiste
alicia

ahojte, mam jednu oatzocku, mozno to tu uz niekedy odznelo, ale necitala som si vsetky prispevky a tak to radsejnapisem, dufam ze mi niektora z vas odpise...

Chcem sa spytat, ze ked tabletky sice beriem dalo by sa povedat ze pravidelne, teda kazdy den, ale stale inu hodinu, proste ale vzdy vecer okolo 21 - 24 hodine..ci je mozne otehotnenie..resp. ci si mam nastavit stale uplne rovnaky cas alebo ako..takto to beriem uz asi takmer 5 mesiac..a len teraz sme sa s priatelom milovali bez ochrany a \"dal to do mna\"...avsak to este nie je vsetko...pred pohlavnym stykom, resp. ktory bol v sobotu, som si zabudla v piatok vecer zobrat tabletku, kt. mala byt 4 v poradi noveho balenia...je mozne ze by som mohla otehotniet? ako pytam sa nie preto, ze paane boze, ak by sa to stalo, tak by sa stalo, ale bola by som radsej kebyze zatial este nie. dakujem za odpovede, duafm, ze sa vyjadrite.

aluska

elwie hej tabletku mas brat kazdych 24 hodin, ale jej ucinnost je 36 hodin - ved rozmyslaj trosku: ked si zabudnes dat tabletku a zoberies si ju do 12 hodin, tak je to ok..lebo ti este ucinkuje ta z predchadzajuceho dna...ale to je napisane v letaku!!!!

Elwine

24 hodin myslim nie? :) aspon mne to vravel doktor, kazdopadne ak ju zoberies do toho jedneho dna tak sa nema co stat...