Bandáž na zlomené predlaktie

Príspevok v téme: Bandáž na zlomené predlaktie
jeti

moja matka padla na schodiku,na pravu ruku,rtg ukazal zlomeninu hornej koncatiny,predlaktie. ruku nemoze vobec samozrejme hybat,má bolesti pri hociakom pohybe.Lekar jej dal taku bandáž na plece rameno,zo suchymi zipsami.o tyzden na kontrolu, Má 70r.a preto jej asi nedali sadru,dlahu.Podla vas staci na hojenie zlomeniny tato bandáž,alebo je to dost nestabilne,a zlomenina tam má pohyb,ako keby ju radsej dali do sadry? (rt,dg--abruptio tuberculi maioris humeri 1dx cum disloc.levis.Fissura colli chirurgici humeri 1dx))

peter m

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

super ortezy som kupoval tu ortoshop.sk

lucifer 18

zdravim nema tu dakto skusenosť zlomenym predlaktím pred rokom o po mi operovali tuto zlomeninu teraz pracujem ako skladník a berem aj ťažšie predmety a ruka hlavne ked rano vstavam je uplne unavena mi ako keby padala mam železo v ruke ja že či na zosilnenie ruky nie je daki recept aby nebola taka slaba ?? dakujem

Lucio78

rt,dg--abruptio tuberculi maioris humeri 1dx cum disloc.levis.Fissura colli chirurgici humeri 1dx-------------

podla tohoto nalezu je to co? vie niekto prelozit? aky je "rozdiel" medzi prasklinou a zlomeninou?

Lucio78

a podla toho rtg+dg (v prvom prispevku vyssie) je to zlomenina?

Na hornej casti lakťa sa jej vytvorila taka vecsia modrina,modry opuch,je to s toho rozstiepenia,padu? alebo je potrebne navstivit chirurga? V com je lepsia orteza,ako sadra,alebo-preco jej doktor nedal sadru? kvoli veku?

jedna

to nie je bandaz, ale orteza. ruka by tam nemala mat vobec pohyb. asi je zle nalozena. zajtra nech zajde na chiru, aby jej ju opravili