blbé obdobie

Príspevok v téme: blbé obdobie
drobeeec

ahojte, neviem ukončiť vzťah...mám pocit že to nie je ono, nemám si s ním čo povedať už, nemáme spoločné záujmy, nudím sa s ním, cítim že aj city ochladli, nemám záujem ani o sex, doslova je mi do plaču pri milovaní, myslím na to nech je to už za mnou...lenže sme spolu 5 rokov a ja si neviem predstaviť že teraz to mám skončiť, že už nebude súčasťou môjho života...bojím sa že keď to spravím oľutujem to a že keď si nájde niekoho budem sa trápiť...poraďte prosím niekto kto prežil niečo podobné...okrem toho trpím depresiami a tie mi veru nepridávajú síl do riešenia tejto situácie

drobeeec

dakujem...každé slovo povzbudí...presne si to vystihla breza77 že chcem žiť...chcela by som byť šťastná...ja som si tých 5 rokov pretrpela, dosť sa natrápila, pretože to nikdy nebolo také ako by malo byť a vždy som si priala jediné aby som ho tak neľúbila a netrápila sa a teraz keď ho už neľúbim (mám čo som chcela) to neviem skončiť...aaach tieto vzťahy :-D

breza77

ahoj drobeeec.moja dcera po 5 rokoch chodenia prisla ,ze sa bude vydavat.hrozne som jej to vyhovarala,nebudem tu popisovat preco ,,,trvala na svojom a ,, nakoniec mesiac pred svadbou sme vsetko zrusili,tiez si to nevedela predstavit..dnes ma dvojrocny vztah a ked je dobra nalada,tak ju podpichnem,ze by som uz mozno bola babicka,odit od neho a zi,zi a nezotrvavaj v niecom co nefunguje a najma to nechces,drzim palce