CO NA KASEL

kašeľ

najskor to bude už nejaky zapal. ťažko sa mi aj rozpráva a citim unavu z toho. uvidim zajtra, čo povie lekarka.
vdaka za rady

delphia

tak ti treba kvapky na zastavenie kasla- tzv. antitusika. kup si v lekarni Ditustat kvapky.
ale ked tieto tazkosti mas uz dlhsie, tak zrejme nadcha sa skomplikovala, nasadla bakterialna infekcia a mas napr.zapal hrtana, alebo priedusnice. zajdi zajtra za MUDr. nech ta popocuva.

kašlík

ja momentalne pouzivam Sinupret, tiez som mala suchy, drazdivy kasel, ale po 3 dnoch od uzivania Sinupretu uz vykasliavam hlieny.

kašeľ

už som vyskúšala všetky možné čaje, aj med s cubuľou, cesnak jem s jablkom, beriem aj ambrobene. Proste nič nezaberá...uz 10dni kašlem a soplim .
Vidim to na ntibiotika. zajtra idem na kontrolu k lekárke...
kupim si aj tu bylinsku zajtra.

RNG a dostať acc normalne v lekarni?

Gregor

Na potlačenie kašľa aj k prevencii užívam liečivu vodu Bílinskú kyselku ktorú pijem ráno na lačno 30 min. pred jedlom v objeme 200ml (2dcl). Táto voda my pomáha dostať hlieny von s pľúc a zabraňuje ich ďalšiemu usádzaniu. Tak že, hlieny vypľúvam alebo vydýchnem už pri ich vzniku. Bílinskú kyselku dostať kúpiť v lekárni alebo v niektorých potravinách a cena sa pohybuje okolo 0.90 €. S pozdravom Gregor.

RNG

Ja pouzivam na to hlavne NAC(N-acewtyl cystein, odhlienovac) a oreganovy olej, ktory nielen odhlienuje ale je aj silne antimikrobialny.
Totiz hlieny sa netvoria pre nic za nic, je to odpoved tela na odtlacenie nakaz a zamorenia od sliznic