Jeho najlepšia kamarátka...preháňam?

Príspevok v téme: Jeho najlepšia kamarátka...preháňam?
megannie

Kočky, ako to beriete keď má ten váš najlepšiu kamošku? Možno nie som normálna, ale mne to dosť vadí. Jasne, že mu nechcem zakazovať kamarátky, ale oni spolu chodia aspoň raz do týždňa na kávu alebo do kina, každý deň si volajú a sms-kujú. Dokonca viem o tom, že keď máme my s priateľom nejaký problém, tak on to preberá s ňou. Ona sa mu tiež stále zdôveruje a keď mu zavolá, že má problém on hneď vyštartuje za ňou. Baby ako by ste to brali? Vám sa to zdá normálne, či len ja preháňam???

iuu

baby,viem ze je to trochu od temy
ale co robit ked JEHO spolubyvajuca sa snazi byt takou kamaratkou?
postupne ho zatahuje do jej intimneho zivota.robi si z neho butlavu vrbu
a ja sa tomu mozem len bezmocne prizerat
inak tiez by som netolerovala take kamaratstvo

winki

lebo mu je takto dobre. Má niekoho ku komu sa v noci vracia ak som to spravne pochopila tak spolu byvaju takze ma navarene upratane ozehlene. Je proste o neho postarane a este k tomu ma aj druhu ktora mu nic nevycita s ktorou sa nehada tak co mu viac treba k stastiu?
Je to sice smutne ale je to tak.

kaciatko7

no, ono je to rozumne brat s nadhladom, lenze ci by podobnu situaciu brali aj oni s nadhladom. niekedy mam pocit, ze budem radsej sama a tym padom sa vyhnem ziarlivosti, trapeniu...lenze zas na druhej strane to tiez nie je bohvieco, cloveku je niekedy smutno. ach jaj, s chlapmi zle, bez nich este horsie :)

winki

co ich k tomu vedie? to co napisala lenka ... od prírody su to lovci s tym sa neda nic robit len to brat s nadhladom.

kaciatko7

mas pravdu, tie ich pochody v hlavach su pre mna niekedy uplne nepochopitelne. ja len nechapem, co ich k tej nevere vedie, ci je to nas nezaujem, nuda, chut vyskusat nieco nove, alebo jednoducho priroda? inac, ten navod od Lenky123 vyzera zaujimavo, ktovie ako by fungoval v realite. je odskusany? :)

kaciatko7

mne by to urcite vadilo a keby ma este uprednostnoval pred nou, tak by ma asi roztrhlo od zlosti. ja len chcem vidiet chlapa, ktory by neziarlil, keby si jeho kocka dennodenne vypisovala s nejakym kamaratom. a este keby s nim chodila do kina, na kafe a pod. samozrejme, nie je dobre niekoho obmedzovat, potom to moze mat praveze opacny ucinok a zacneme niekomu liezt na nervy, ale treba najst nejake hranice. aby nakoniec s tou svojou kamaratkou netravil viac casu ako s tebou. mne osobne by sa viac pacilo, keby mal radsej 10 kamaratov ako jednu kamaratku :) ale vlastne, keby nebola ani velmi pekna, tak by mi to bolo aj jedno :)) inac, nemyslim, ze by zeny boli ziarlivejsie ako chlapy, mozno to len viac davame najavo.