Jeho najlepšia kamarátka...preháňam?

Príspevok v téme: Jeho najlepšia kamarátka...preháňam?
megannie

Kočky, ako to beriete keď má ten váš najlepšiu kamošku? Možno nie som normálna, ale mne to dosť vadí. Jasne, že mu nechcem zakazovať kamarátky, ale oni spolu chodia aspoň raz do týždňa na kávu alebo do kina, každý deň si volajú a sms-kujú. Dokonca viem o tom, že keď máme my s priateľom nejaký problém, tak on to preberá s ňou. Ona sa mu tiež stále zdôveruje a keď mu zavolá, že má problém on hneď vyštartuje za ňou. Baby ako by ste to brali? Vám sa to zdá normálne, či len ja preháňam???

bibabi

jajka001 ja vôbec nerozumiem, ako môžu niektoré baby ako megannie sa nechať ponižovať v takomto vzťahu. Veď je to jasné ako facka.Skúša ju koľko vydrží a ešte ju bude štylizovať do role nechápajúcej. Veď ona by mu možno aj zožrala to,keby jej povedal,že ide spať ku kamarátke,lebo sa v noci bojí.

lolololo

načo mu je kamarátka ? aby ta zastupovala---trebárs aj v posteli ?ja by som mu už neverila,ved po kine možu zájst niekam...kde ta oklame
presvedč sa a uvidíš...

bibabi

požiadaj ho, aby sa na pár dní presťahoval ku kamarátke, lebo si si už niekoho dohodla na vymaľovanie bytu. Ak s tým bude súhlasiť,tak potom úprimnú sústrasť,natrafila si na magora.

larisa

megannie,myslím si,že tvoj priateľ žije s tebou už len zo zvyku,ked tak intenzivne prežíva starosti kamarátky,ktorú pozná kratšie ako teba. Neviem koľko má tvoj priateľ rokov,ale buď je ešte nezrelý a neuvedomuje si,že sa kvoli tomu trápiš a potrebuje dozrieť,v tom by ti mohla pomocť rada lenky123 v príspevku,alebo má IQ šumiacej trávy a bude s tým pokračovať ďalej bez ohľadu na tvoje pocity a s tým neurobíš nič.

tyrusqa

tvoj priatel sa skor sprava akoby ty si bola kamaratka a henta kamaratka akoby bola jeho priatelka.ja by som take nieco netolerovala.