vyrážky

Príspevok v téme: vyrážky
kex^

Hi all! Viem ze sa to tu uz 100krat preberalo ale ja mam kusa iny problemos. Holil som sa (tam dole) asi pred 3 mesiacmi, ale tie male potvory (tie vyrazky pre menej chapavych:))nechcu zmiznut:( hygienou to podla mna nie je pretoze umyvam sa dokladne atd ... cim by to mohlo byt ? nepoznate nejaky krem na to ?

123456

po holeni vydezinfikovat... napriklad aj vodou po holeni.. troska to zastipe :D a potom si na to namasti bud masticku pytiol/pityol - kupis v lekarni bez predpisu za cca 50 Sk... alebo si kup detsky krem s azulenom... proste nejaky bejby kremik ... pripadne sa odporuca aj detsky puder... toto pouzivaju po holeni baby :) takze by to malo fungovat aj u vas :)

semtex

ahojte mam na penise take male pupaki niektore su mensie niektore vacsie.....ked stisnem ta z niektorych vychada take biele???pohlavny styk so m este nemal co to moze byt???prosim poradte

silvester

Kex-Myslis tie cervene bodky ktore vznikaju pri holeni? Ja ich mam take 3 dni po holeni. Ja by som mal otazku ako sa im da predist? Gel ci penu pouzivam.

tomasko

POMOC...mam na zaludy take malinke vyrazky ale nic ma nesvrbia ani nic!!!...viete ako mate zalud tak tam dole pod nim....neni nato nejaky kremik alebo tak???