Lindinette20 rada

Príspevok v téme: Lindinette20 rada
jasmin20

ahojte, chcem sa spytat uzivam Lindinette20 a pobolieva ma dole ako su vajecniky..uzivam to uz druhy mesiac a ked som mala prestavku to prestalo i menzes mi prisiel dobre, len teraz znovu ma to bobolieva, ale zazivam vela stresu moze to byt tym? pred 2rokmi som ju uzivala a nemala som ziadne problemy, mam ju vysadit ci pokracovat dalej.. stres mozem ete mat tak mesiac ci dva, vie mi niekto poradit co mam robit?

jasmin20

dakujem ti za radu, vies ja som 2roky dozadu uzivala tuto HAK a nic mi nebolo, ale teraz ma to tam pobolieva.. tak neviem ci to ma vysadit alebo nie, a ty si vobec nesla k doktorovy si pockala cela 3mesiace? a ako ta to pobolievalo? mna to boli cez den viac krat len teraz zazivam stres tak neviem ci to nejak neovplivnuje.

aluska

co tak sa spytat doktora?? potom sa tu kazdy stazuje ze doktor im nic nepovie, neporadi, nepomoze..ked sa ich nikdo nic nepyta....

Bejbyby

Ahoj...mne gynekolog tiez predpisal tuto antiko...prve dva mesiace ma takisto pobolievalo podbrusko ako pises,mala som aj take akoby mimomenstruacne krvacanie a spinenie, ale citala som, ze ked si telo zvyka na take hormony,tak treba pockat tri mesiace,kym si uplne zvykne...ja som chcela ist k dok. nech mi predpise ine, ale po tom tretom mesiaci to fakt vsetko preslo,tak ak to nieje az tak zle,by som ti poradila, ze este pockaj aspon ten jeden mesiac a chod...teraz ja s lyndinette nemam ziadne problemy