Slabá menštruácia

Príspevok v téme: Slabá menštruácia
alexxxaa

Dobry den,
Tieto dni som ocakavala prichod menstruacie.. po 4 dnoch omeskania som mala na nohavickach flak. Neviem ci to bola krvava skvrna, alebo ci to bolo len nejake spinenie, no mam strach. Nemam ziadne bolesti a menstruacia mi obycajne trva 6 dni. Nieco take sa mi nestalo a chcela by som vediet preco sa mi normalna menstruacia nedostavila.. Mam 17 rokov, antikoncepciu som nikdy nebrala, menstruaciu mam skoro pravidelne a ani podozrenie z tehotenstva nemam.. Moze to byt nejaky zdravotny problem? + chcela by som sa opytat, ci pocas menstruacie je mozne robit tehotensky test.
Ak odpisete, vopred dakujem.

Lubka91

Dobrý deň beriem tabletky a teraz mam 7dňovu prestavku menštruáciu som dostala na čas aj brucho ma bolelo len je slabšia neviem čo to má znamenať. Ďakujem

aluska

ale ty nechpes o com ti rozpravam? mozes byt uplne zdrava mozes mat stres, mozes byt tehotna, mozes to mat z antibiotik, mozes mat nejaky vntorny zapal, geneticku poruchu o ktorej ani nevies, hormonalnu poruchu a tisic dalsich veci..ale tu ti to nikdo nepovie, povie ti to len doktor
a stava sa to asi 90% bab ze im obcas menzes meska aj ked ho maju pravidelny

ale sak ked mi neveris ta dobre..tvoj problem...clovek sa snazi poradit a este ho tu zjebu...lebo toto forum nenahradza vysetrenia, ako si mnohi myslia a potm sa stazuju ze su chori

alexxxaa

ok, ok... Ja sa odpovede na svoje otazky nedozviem. To, ze treba ist k doktorovi a pod. veci mne vraviet nemusis.. Ma to zaujima a chcem vediet ci sa to uz stalo niekomu, co to moze byt.. Momentalne nemam cas ist k lekarovi, ci poradit sa s niekym.. A chcem vediet, ze to nemusi byt hned naznak tehotenstva a ak to bol/je menzes ci da sa spravit tehotensky test pocas toho..

aluska

a pokym ste mali kondom a nepraskol (co by si si urcite vsimla a aj by si to citila) tak si zarucene neni tehtona..lebo pokial viem spermie nevedia vyskakovat ze by same vyskocili a zamerne ta oplodnili

alexxxaa

ah.. no nemam podozrenie, ale sex som mala a stat sa moze vselico...a ked ocakavam menstruaciu, ktora meska a nakoniec ju mam taku slabu, tak zacnem asi uvazovat nad vsetkymi moznostami co to moze byt....

aluska

ja nechapem jednu vec...preco sa taketo veci pytate tu? typu som chora, som tehotna a pod:...my to mame ako vediet?my sme neni doktori a ani keby toto povies doktorovi tak ti povie ze nevie...lebo ta najprv musi VYSETRIT...mozno to nic neni, mozno mas nieco s hormonmi a mozno mas vazny zdravotny problem...ale nespoliehaj sa na to co tu ludia pisu a chod k doktorovi preboha..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alexxxaa

No tak preto, lebo niesom si ista ci to je menzes.. Uz pred 4 dnami som ocakavala menstruaciu a dnes som mala nieco co neviem definovat.. tak preto sa pytam, ci mozem si spravit tehotensky test aj ked to je nahodou menzes.. ci to neako neovplyvni vysledok

alzbee

A mam otazocku ja, ze naco by si si chcela robit tehotensky test pocas menzesu?:))...test sa robi vtedy, ked menzes meska...