CHARIZMA

mari

Charizma sa vsak moze stat aj velmi nebezpecnou ked prerastie do politickeho alebo nabozenskeho fanatizmu. Nacizmus, komunizmus a niektore niektore nabozenstva nam to potvrdzuju.

mari

sofija: To je sarm, ale nie charizma.
Charizma je to co mal napr. Frère Roger Schutz z Taizé, www.taize.fr Madame Lotti z Abidjanu. www.lottilatrous.ch
nieco co pritahuje davy.

sofija

presne mam takych ucitelov asi 4 na skole ... maju okolo 35-40 rokov,ani vela vlasov nemaju ale ty kokos ked nieco povedia tak ides odpadnut,alebo staci ked sa na teba pozrie ...jednoducho nieco z nich vyzaruje co ich robi atraktivnymi aspon podla mna :)

yago

Prepac ale ja si myslim, ze ak niekto ma charizmu tak to citia vsetci - presne ako napriklad Lasica.A taktiez som sa stretol ze napr chalana opisovali baby slovami -nieco z neho vyzaruje.

brunuska

nie yago nemylim si to s laskou. charizmaticky muz nie je pre kazdeho charizmaticky-ale urcite je to vyzarovanie jemu vlastne.inak charizmu maju aj zeny-ale skor sa to potom vola sarm.ale to je asi to iste.

sjella

podla mna ma charizmu Milan Lasica.. pre mna je strasne komicke, ked niekto povie o napr. Bezdedovi, ze ma charizmu.. charakteristiku "charizma" by som priradila niekomu, kto je zrely...