5 tyzden tehotenstva, bolest bruska

marcelka1978

dobry den vam prajem potrebujem pomoct dnes som mala sono povedal lekat ze este nic nevydno vystrasilo ma ale 5+2 sliznica vysoko ako ma byt pri tehotensve testy pozitivne niektore vraj maju ze az 7tyzno vydno dakujem za radu strasne sa bojim

Fufulka

daj sa liečiť, ak nevieš napísať nič k téme, tak choď do čerta, nikto nie je na tvoje bludy zvedavý....

Mama Krava

Ked som bola v piatom mesiaci hrala som futbal a niaki blazon mi dal kopačkou a nasledne hlavičkou do brucha dieta je plandave a niake roztakene minule boxoval ako šišibus bolí ma brucho neni to nahodou tim koxom čo som si včera šnupla

anulienka1

ahojte aj ja mam podobne problemi ako v som v 13 tyzdni cakame a 4 dietatko a take problemi som pred tym nemala a tiez je to pre mna nieco nove a tak tiez idem radsej ku doktorke bo mne sa to nepaci to pobolievanie v podbrusku a aj tie krce tak sa zatial majte

zabicka1611

ja som v 13 tt a tiež ma sem tam pobolieva ešte v brušku...pokial nedostavam krče alebo ta bolest je na nevydržanie tak myslim ze je to v poriadku! :)

bhnjm

ja som tehotna tiez v 11 tyzdni a tiez ma bolievalo brucho..zacalo to tak ako keby som mala dotat menstruaciu presne takeiste priznaky som mala..a bolelo ma tak viac ako tyzden potom to utupovalo a teraz ma boli len obcas..skor su to take tlaky

xixia

saxy...ty sama musíš vedieť ako ťa to bolí...ked sa zväčšuje maternica, tak ťa to môže pobolievať v podbrušku...ale nie silno bolieť...a ver mi ...ak ťa to dosť bolelo, fakt radšej zavolaj doktorke, zato že sa opýtaš nič nedáš, a horší prípad by bol, keby to bolo niečo vážnejšie a ty by si to zanedbala...lebo potom si to budeš celý život vyčítať...verr mi...

saxy1616

Uz ma to preslo len niekedy ma boli to brusko...da sa to vydrzat v celku len som sa bala ci je to normalne ze boli...

xixia

saxy1616 ja by som ti poradila aby si zavolala svojej doktorke... Keď vravíš že je to miestami na nevydržanie, tak to podľa mňa nieje rozťahovanie maternice...

Určite zavolaj doktorke...ver mi...ja som tak išla neskoro a dopadlo to tak že som prišla o svoje detičky...neurob tú istú chybu...Lepšie ked jej zavoláš prípadne pôjdeš k nej a budeš vedieť na čom si ako sa máš trápiť...

a krvácanie je v mnohých prípadoch už neskoro ...

Držím ti palce...a napíš potom ako to dopadlo ...xixia