Nadcha

Príspevok v téme: Nadcha
arawis

uz asi tri roky mam nadchu. zacalo to tym, ze som ochorela - mala som anginu s chripkou. z tejto choroby som presla na zapal priedusiek s nabehom na zapal pluc a skoncila som pri chronickom zapale nosovych dutin. doktorka mi davala rozne lieky, co mi nezaberal oa horsilo stav. nakoniec som presla k inej doktorke, ktora mi povedala, ze mam znizenu imunitu. to som ako tak napravila, no nadcha neprestala. kazde rano sa budim s nadchou. uz som bola u roznych doktorov, no nik z nich mi nevedel povedat pravu pricinu, preco mam nadchu. stravujem sa relativne zdravo, nefajcim, nepijem. nepomahaju mi homeopatika, proste nic. viete mi poradit, co s tym, abo nejakeho odbornika? dakujem.

anonym_6805

ja ti nezavidim,lebo tu neprijemnu nadchu mam momentalne aj ja. Mala by si asi zmenit prostredie bud tatry,alebo k moru? tvoja imunologicka by ta tam mala poslat...

vlasta

odporucam pouzivat bioptron, lieci aj chronicke zapaly a podporuje aj imunitny system, v pripade zaujmu vysvetlim podrobnejsie, tel.kontakt 0907669444

arawis

alergicku nadchu zrejme nemam. bola som u largologicky, robila mi testy a boli negativne. snazim sa naozaj zit zdravo - vela spanku, dostatok pohybu, zeleninu, ovocie, mineralky a podobne. skusala som uz echinaceu, najnovsie mam lieky - lifepack - su na zvysenie antioxidantov v tele, no nemozem povedat, ze by mi nejako zaberali. no i tak dakujem za radu. :)

qwertaka

odporucam echinaceu..a este..akurat vcera som citala o caji s nazvom vilcacora, kory vraj az o 60% zvysuje imunitu, ze ho nemozu ludia ktory maju transplantovane organy, ze to tak zvysuje imunitu. a samozrejme treba sa teplo obliekat, ciapku, rukavice, ponozky teple...