beznádej

Príspevok v téme: beznádej
obraz_doby

Ahojte mam taky problem ze som nastupil do prveho rocnika na strednu kolektiv mi nejak moc nesedi a necitim sa v tej skole dobre jednoducho utrpenie. Povedal som matke ze chcem prestupit no ona zacala vrieskat ako ......á takze budem musiet v tej skole stravit 4 roky . Uz len predstava ze tam mam ist zajtra ma nici nieto este 4 roky:( uz som sa aj parkrat flakol no nemam ospravedlnenku takze bude problem . Deju sa same zle veci a ja uz neviem co robit tak prosim vas poradte mi nejak ... dakujem

acdar

obraz_doby,

to, co zazivas je jednoducho zivot. V zivote sa nestretavas len s ludmi, ktori ti vyhovuju a takisto nerobis vzdy ani vec, kore chces robit.

barbinka

Ja to len počúvam už druhú nedeľu, že on tam nechce ísť. Že je to ťažká škola (pričom on si ju vybral) a že majú veľa učenia a veľa hodín. On si musí tiež zvyknúť. Je to dosť veľký skok oproti základnej škole, na ktorej zrejme nič nerobili, keď sa vôbec nemusel učiť a mal dobré známky.

barbinka

Nie si náhodou môj brat? Aj on má takýto problém, aj keď na spolužiakov sa nesťažoval, len že tam nechce chodiť.
Pozri v tej škole si nejaké dva týždne, ešte sa len spoznávate, nechaj tomu nejaký čas. Na akú školu chodíš?