krepovitost vlasov-sunsilk

bejby

ahojte, ja mam tvrde vlasy, vlny, suche a navyse ich mam strasne vela. Ked si ich umyjem vyzeram ako levy kral. A mam na to dva recepty: bud si vlasy po umyti neucesem a dam do drdola a same sa mi zatocia do takych peknych pramenitych vln, ale to dlho nevvydrzi. Tak asi den. Osvedcene mam ze ten ruzovy vyrovnavac s beyonce na obale nefunguje. Ale ked si vlasy necham poriadne ususit {nie fenom} a potom si ich vyzehlim, tak mi to perfektne drzi a potom si nedavaj ziaden pripravok na baze vody, ja si davam vosk. Mno a tak so svojimi vlaskami prezivam. :) dufam ze som trosicka pomohla papa

malinka

Mne este nikdy nepomohol ziaden pripravok proti krepovitosti, vlasy mi stoja ako chcu...nevie niekto nejaky domaci recept?

xenia

No v prvom rade musis mat vlasy zdrave a pouzivat kozmetiku urcenu na vlasy,ktore sa tepelne upravuju, su sice drahsie, ale aspom ti neznicia vlasy. To , ze su vlasy krepovite, tak to znamena, ze su suche. Skus napriklad pred pouzitim zehlicky, umyt si vlasy kvalitnym samponom,kondicionerom a na vlhke vlasy aplikuj s dlanami kvapku oleja na vlasy(nie kuchynskeho) a pouzi aj pripravok na ochranu vlasov pred zehlenim. vela vsak zalezi aj od zehlicky, najlepsia je s keramickymi, alebo mikrokrystalickymi platnickami a vhodna je digitalna, kde si nastavis teplotu podla toho, ake mas vlasy, ci jemne, alebo tvrde a tak... najdolezitejsie je, aby boli vlasy zdrave a prirodzene, ci uz su vlnite, alebo rovne. Davaj si pozor a neznic si ich neklvalitou. vela stastia.