Ginkgo biloba a bolesti hlavy.

radushka

ja ked som mala take problemy tak mi stale na biocare.sk poradili dobre aj ked som nemala presne od nich pripravok tak mi dali dobre rady ked sa vyskytol problem... kazdy ma nieco svoje asi...

GabR

skús ísť do lekárne a poradiť sa s lekárnikom ešte, ja som mal tiež prvé malé bolesti, potom som vysadil a prestalo to a keď som to zmenil tak už v poho inak ja teraz beriem od webber naturals ginko bilobu a bolesti už nemám... ale určite sa poraď minimálne s lekárnikom zvyčajne vedia lepšie poradiť ako niektorí lekári čo sa týka vitamínov a tak...

marcela63

ja uzivam dlhodobo amitamin® Ginkgo complex, koli prekrveniu koncatin, a nemam problem s bolestou hlavy, vyskusaj zmenit znacku

Ivka 1

Záleží aké Ginko užívaš? Kde si ho kúpil.Inak pri užívaní Ginka sa vyskytujú aj bolesti hlavy.Neodporúčam
úplne vysadiť ale znížiť dávky a vydržať. Aký bol dôvod na užívanie Ginka?

Alternativa

Osobne by som takuto reakciu pri ginku nevylucila. Hoci nie je bezna. Kinko sposobuje intenzivne prekrvenie, co nie u kazdeho je potrebne vo zvacsenej miere. Odporucam Ti ginko na nejaky cas vysadit a uvidis. Ak bolesti budu pretrvavat, moze to byt napr. z krcnej casti chrbtice, dovodov bolesti moze byt viac. Treba potom ist k lekarovi.