otazka

envyk

ale je tam mala pravdepodobnost...dost vela som si o tom zistila...a cez tu ranku ranku je to malo pravdepodobne tiez

syma

envyk - podľa tvojich príspevkov usudzujem, že si ešte mladá žabka, ktorá toho o sexuálnom živote a chorobách veľa nevie, takže moja rada, vydrž so sexuálnym životom, kým budeš zrelá, a aids sa prenáša aj inak ako pohlavným stykom vid. fama

fama

aids sa prenasa od infikovaneho nielen pohlavnym stykom a krvou,ale moze sa nainfikovat aj pri bozkavani,ak je v ustach nejaka ranka-aj malicka!

jubile

ak nemas kondom, tak si od neho mohla velmi lahko dostat aids, to je jedno ci si panna alebo nie...a je tjez jedno ci mu to slo alebo nie...virus je strasne malicky a ked sa ta dtkne...

s1

ked som si precitala tuto otazku, tak som si pomyslela, ze je to asi zo srandy. Tato tema tu uz bola rozoberana, skus si precitat o tom nejake prispevky al. clanky. Potom si na to budes vediet odpovedat aj sama a este na ovela viac suvislosti s touto chorobou, kedze ma to niekto Tebe blizky, tak Ta to urcite bude zaujimat. Vela stastia