MEDICINA!!!!

alzbee

Timea, ale ved ty budes mat zo zdravotnej skoly podla mna ovela vacsi predpoklad, ze sa na medicine uchytis, nez gymplaci, pretoze ludske telo ti uz nebude cudzie a predpokladam, ze aj odbery krvi ste robievali, nie? :-)) teda aspon moj nazor nato je taky, pretoze kazdy vravi, ze gympel je no.1 v priprave na vysku, ale napr. kamoska chodila na strednu veterinarnu a potom sla aj na vysoku veterinarnu..a gymplaci sa tam uplne potili, tazko sa im pamatali odborne nazvy vsetkych casti tela zvierat a kamoska to uz davno vedela, pretoze stredna ju nato pripravila:) drzim palce:)

bingham

Karioll:

Ty si myslel na tej teme o vitamine C ?

to som videl, no som sam zvedavy ako sa k tomu postavi

Ale to co tam pisu tie truby tak to je v pohode sila!!!!!

bingham

Smajlik ma pravdu

Tim nevadi ak mas zdravotnu aj moja kamaratka isla so zdravotnej a teraz z nej bude patologicka

len sa musis ucit...

[zruseny8]

ale to ti je jedno z akej si skoly. zabojujes viac, musis sa viac ucit a ukazem to vsetkym gymplakom. co si myslis ze z gympla to maju ludia jednoduchsie? ak sa nebudu ucit, tak sa nedostanu..

[zruseny8]

neviem ci nie su vydane skripta z ktorych vyberaju na prijimackach otazky. takze ak sa to naucis a na medine zabojujes, mas sancu. urcite by si to mala skusit ak ta to len trosku bavi..

timea02063

No sak toho ucenia sa bojim .. ako viem sa naucit ucim sa na jednotky dvojky.. ale pred medicinou mam respekt.. :)
sak uvidim este .. co bude.:)

bingham

tak to doucavanie si urcite zabezpec

Pozri ak ta to laka a citis ze by ta to bavilo tak tam chod

A ked sa tam dostanes tak sa budes musiet ucit tak ze aj zabudnes ako sa volas :-)

PS: biologia je vraj dost tazka na prjimackach

Timea - mas krasne meno tak ti drzim palce :-)