Crevna chrípka???alebo co to moze byt??

Príspevok v téme: Crevna chrípka???alebo co to moze byt??
jana33

ahojte ludia...poradte co to moze byt....nasi doma mali najprv akonormalnu chripku spojenu s teplotami a kaslom, no neskor sa k tomu pridali hnacky a vracanie, a dnes uz to mam aj ja, ale ja nekaslem, nemam teploty , len ma napina a ,,prehana,,..neviete ci to je teraz nejaky taky virus v ovzdusi??som z okolia KE...prosim poradte lebo je to fakt hnusny pocit...

.................

ano teraz vela ludi a nie len na slovensku/ja som v anglicku/ma tento problem.vyzera to ako norm.chripka s crevnou.smecta je vyborna na taketo problemy.

RNG

Na virusy selen, zinok, aloe vera, vitamin C, probiotika,extrakt z olivovych listov, GSE, baza, astragalus, echinacea,
silne su Betulin ,Befungin, larrea tridentata(chaparal)

ester9

tiez som z ke. kolegyna mi dnes hovorila, ze sa zacina chripkove obdobie a prave tymto druhom chripky :-( dnes som mala v praci cely den krce, poobede mi vyskocila aj teplota. isla som si pred hodinou lahnut, ale zobudila som sa na ukrutne krce v crevach a nasledovala hnacka ako hrom. takze teraz tu unavena hladam, co by mi pomohlo, lebo tie krce su priserne...tiez ziadny kasel alebo nieco podobne. zajtra pn a dietka, dufam, ze nam bude uz len lepsie :-))