Ako dosiahnut orgazmus

angelique

... no ved to je prave ono. Partner nie je ten co privedie partnerku k orgazmu, v prvom rade ona a jej myslienky by ju k tomu mali priviest. Partner je len nieco ako prostriedok, tazko dosiahnes aby sa uvolnila zena co ma sama zo seba komplexy alebo ani nevie co vlastne v posteli chce. Najvacsi pohlavny organ je podla mna mozog, takze ked vasa partnerka nemoze dosiahnut orgazmus tak k tomu but nema fyzicke dispozicie alebo mi mala k sexu inak pristupovat, teda aspon v hlave, t.j. nemysliet na milion veci ked s niekym sexujes. U mna orgazmus pride vzdy ked to najmenej cakam a nesnazim sa cely cas aby ´to´ uz prislo.

angelique

... orgazmus je v prvom rade o psychike zeny. Necakaj, ze privedies partnerku do varu len samotnym sexom. Hlavnu ulohu tam hra chtic a to, ze zena naozaj chce prist k orgazmu, ked nerozmysla nad roznymi inymi vecami, musi sa sustredit len a len na samotny akt a na svojho partnera. Aj mne sa niekedy stava, ze uz skoro ´som´, no potom mi prebehne nieco cez hlavu, hocijaka hlupost a je po nom. U niektorych zien toto dosiahnes kvalitnou predohrou, t.j. ze partnerka maximalne uvolnena.. ako bolo uz hore spominane, je dolezita aj technika a rytmus akym sa partner pohybuje, ja tiez uprednostnujem polohy kde je partnerova stimulacia klitorisu. A aby som nezabudla, svoje hra aj situacia a prostredie v akom ste ked sa milujete.. Lenze presny navod ako priviest zenu k orgazmu proste neexistuje. Moj nazor je, ze to viac menej zalezi od zeny a ako sa k sexu stavia, partner je potom uz len prostriedok :-)

trinity

si pamatam na svoj prvy orgazmus. Cuduj sa svete to bolo rano, taka rychlovka, absolutne bez predohry. To, ze to bol orgazmus sa proste neda zamenit za nijaky iny pocit. Predtym som bola este panna, bolo to asi po mesiaci s mojim partnerom. Zistila som, ze mne sa paci, ked je chlap dolu trochu podstrihnuty - nie oholeny - a ked sa mi on trie moj klitoris, je to intenzivnejsie. Takisto napriklad poloha zozadu, ked mi partner stimunule klitoris plus tie spravne dotyky na spravnych miestach. No a dolezite je aj tzv. dorazanie, cize ako rychlo sa partner pohybuje a ako strieda rytmus.