komplexy z prs :(

Príspevok v téme: komplexy z prs :(
unlucky

ahojte...mam velky problem, teda aspon pre mna je velky...mam nesumerne prsia..a je to dost vidiet....rozdiel je cca 1 cislo..co je dost podla mna....a mam uz 20 rokov..takze napravit sa to tazko napravi...velmi ma to trapi, co mi povie chalan ked to uvidi :(
chalani, prekazalo by vam to??
baby, mate daktora podobny problem..ako vas chalan zareagoval?

Giovanni

Mne to osobne nevadi,nikto nie je dokonaly.A podla mna to nie je problem,ak samozrejme chlap sa nezalubi do teba len za vyzor...,vnutro je dolezitejsie a stacia len sympatie:) a keby daco mozes si dat silikony ak osobne tebe to vadi a mas peniaze na to.

nijia

excell tak nech vam to spolu vydrzi :) ja mam teraz vztah 2roky, ale vyzera to vseliako.. dufam ze to je len zle obdobie a zase budeme spolu stastny.. moj priatel je tiez taky ako ty v tomto, ze mne sa nikdy nepacili moje prsia a neviem co vsetko este a on ma uistil ze som krasna. Tiez sa mu paci kazdy centimetrik a ja som vdaka nemu teraz istejsia :) tak nech je vas takych chalanov viac!

excell

alzbee, ďakujem, ak niekoho veľmi ľúbim, je pre mňa dokonalý, moja priateľka stále na sebe vidí nejaké chybičky ale pre mňa dokonalá je a milujem na nej každý milimetrík

excell

Moja priateľka má takisto o jedno číslo rozdielne prsia a navyše aj strie, z čoho mala veľké komplexy.Zbytočne. Keďže ju nesmierne ľúbim, nielenže mi to nevadí ale jej prsia sú pre mňa najkrajšie a vďaka tomu že to na mne vidí, ako ich zbožňujem, zbavila sa svojho komplexu.

ellie

Kazda zena ma jeden prsnik vacsi ako ten druhy, aj ked len o milimeter ale predsa. Ak nemas predsudky voci plastickym operaciam a dostatok penazi, kludne ju podstup, ale urcite nie kvoli chlapovi ale kvoli sebe a svojmu stastiu :)