11 rokov mam vstah, som mu verna ale laka ma nevera...

Príspevok v téme: 11 rokov mam vstah, som mu verna ale laka ma nevera...
korveta2

och som zufala znacne ... v zivote som spala len z jednim muzom a ten je teraz vlastne aj moj snubenec.. priznam sa ze akosi nam ta iskra postupne z postele usla a ja premyslam o tom ake to asi je milovat sa z inym muzom, ci je to rovnake, mam plnu hlavu vasne a chuti experimentovat ale moj snubenec nie sklzli sme do obdobia ze mame sex 2 krat za 3 mesiace a ja neviem ako dalej velmi ho milujem ale obavam sa ze priroda bude silnejsia.. poradte ako to riesite vy ....mam ho podviest?

Airiana

nechapem to,ako mozes podviest niekoho koho ako vravis milujes? a co ked sa to dozvie a bude koniec... tuzba ti je viac hodna ako vztah? vyhovarat sa na prirodu nieje najlepsi sposob,co tak si rozkazat a povedat si ze nie sme predsa nejake zvieratka,ale ludia...samozrejme ze aj sex je dolezity vo vztahu a to ako to klape,ale ked nie,tak to neries podvodom,ale rozchodom,lebo to nieje laska ak ho dokazes podviest

korveta2

alzbee: ja mam ine predstavi a tuzby ako on aj ja som sa mu zdoverila co sa mi paci a co ma vzrusuje ale on to razne odmietol a navrhol sex v trojke co zase ja nemusim ..a preto mam dilemu ci ho podviest alebo nie.....milujem ho ale moje telo ... no ved vies

ursulaaa

ja som mala sex s 20 :D no niezeby som sa chvalila ale tak ked som bola mladsia som casto striedala partnerov ale boli to len sami kkt...no ale vyskusala som aj inych myslim ze sex robi vo vstahu vela a urcite by som nechcela nejakeho co je v tom ako ... to nie ... teraz mam priatela je super sex parada ... kamoska bola do svojich 22 panna a to sme ju uz asi vsedci nakecavali ze nech sa vyspi s chlapom dopredu a nie po svadbe..preboha ved zoberu sa a absolutne bude v posteli mimo a potom ju to bude nutit az k nevere

alzbee

korveta2: ako to, ze tvoj snubenec nechce experimentovat? ved v inej teme pises, ze ma rad sex v trojke, no ty sa takeho sexu obavas...takze nerozumiem :-O...alebo teda pristup na ten sex v trojke-uzijes si aj s inym, no pred ocami snubenca. A ked to dokonca on sam navrhuje, tak to nevera ani nebude.

asas

áno bol rozdiel. ja som mala v živote dvoch. prvý msl dobrú predohru, veľkého xxx, výborne bozkával, ale málo vydržal. Druhý tak na predohru nedbal, mal menšieho xxx ale zas výdrž aj hodina. A ktorý bol lepší? to sa nedá porovnať ! Ten druhý o tom prvom vedel, a pýtal sa, na moje pocity. Nechcel aby som povedala, kto je lepší, len že či to bolo iné. a v čom....

!!!!!!!!!!!!

ale mohli by nám napísať, tie čo pár mužov vystriedali, že či bol rozdiel . zaujíma to aj mňa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Heinz-klátil

Tak tvoj problém je v tom, že chceš skúsiť iného chlapa (keď si mala len jedného) láka ťa iný ale zároveň necheš podviesť terajšieho.
Pocity sú silné... Nechcem ti radiť aby si mu zahla ale keď to veľmi tak je lepšie podviesť teraz ako keď už budete manželia prípadne mať deti.