prosim poradte gynekologicku

kessy

lenka 2583:juj tak to je naozaj skoda,teraz co ti napisem ta asi nepotesi ale aj tak:moja skola takisto nepatri pod jej rajon no aj tak ma vzala....inak chlapi tiez nie su zli...neviem to z vlastnej skusenosti,ale oni su taki jemnejsi,citlivejsi,prijemnejsi....nie ako zenske....tak ti prajem aby sa ti podarilo najst niekoho dobreho a ak nie,tak bezkaj kludne k tomu chlapovi....ved ta nezje papa

lenka2583

kessy: po vyše týždni som sa dovolala, no neuspela som, vraj škola, ktorú navštevujem nepatrí do jej rajónu, tak ma nemôže zobrať:( ja mám vraj nejakého muža , čo je na tehelnej ulici, ale ja muža nechcem!
som zúfalá, potrebujem dobrú gynekologičku, poradte prosím, a najlešie by bolo keby mala skúsenosti s protiplesňvou dietou, ktorá sa odporúča pri problémoch s Candida albicans, vopred dakujem

kessy

lenka 2583:uf tak to neviem ci nema dovolenku,vies co skusaj znova...ja ked som sa tam chcela zahlasit najprv signal akoze neexistujuce cislo (2 dni)potom na 3. to nik nedvihal a az na 4. som sa dovolala...a asi si volala v case ked ordinuje vsak?a ked sa k nej potom dostanes,napises sem do tejto debaty ci nebude mat dovolenku ak ju este nemala?prosim dakujem vopred

lenka2583

kessy: nevieš, či má momentálne dovolenku, tá gynekologička? lebo som sa jej pokúšala viackrát dovolať a nedvíha mi telefon. dakujem