Kamienky pod kozou od masturbovania??

Príspevok v téme: Kamienky pod kozou od masturbovania??
xx

Caute,chcem sa spytat, ci ma niekto podobne na penise ako ja. Robim si to vacsinou tak, ze si chytim penis "zdola a zhora" a keď idem rukou dole az ku korenu, tak koza na bokoch sa natahuje. A v tychto miestach mam akoby male biele kamienky v kozi. neboli to ani nic, len su tam, mam ich tam ani neviem od kedy, asi odkedy si to robim. Nema niekto skusenost, ako sa do odstranit?

drak

xx pocuj mam presne ten isty problem ale cez kondom to neni vydno takze mi to je jedno ale vyzera to tak blbo ked mi stoju ale nikomu to zatial nevadi

xx

no ja sa nebojim, ani ma to nejako nestrasi, ze to je nejaka choroba, mam to tam uz x rokov. to si mam fakt ist za urologom a honit si tam vtaka, aby sa mi postavil? Ved ma posle domov, ze som uchyl, co si pred nim chcel vyhonit. A na koznom... kokoz, to by som sa prepadol od hanby.

xx

Ale ako mi to moze odstranit? Je mi to dost trapne.. co mu poviem?? Bol som na urologi, ale nie kvoli tomuto. Neni to vobec vidiet, len ked som vzruseny a ta koza je napnuta. Neviem si predstavit, ze si budem honit na urologii aby doktor videl tukove hrcky : /

Ivka 1

Možno sa jedná o podkožný tuk,ten sa niekedy prejavuje hrčkami rôzných veľkostí.Najlepšie zájsť k urológovi.