FAJČENIE - AKO SKONCOVAŤ s CIGARETAMI?

Príspevok v téme: FAJČENIE - AKO SKONCOVAŤ s CIGARETAMI?
Bubi

Ja mám tento problém už za sebou. Ale môj priateľ sa o to pokúsil za posledný rok tri razy, s nálepkami Niquitin, ale vždy to bolo len dočasné. Počula som o nejakej terapii psychológom, alebo niečo podobné, neviem však podrobnosti. Podeľte sa prosím o svoje skúsenosti ako ste skoncovali s touto drogou. Vopred ĎAKUJEM.

:-))

ja som prestala - nasla som si priatela, ktory fajcenie neznasa - tak som mala dovod ..
este ma raz za cas cigaretka laka a aj som si zo dve dala..ale to len s kamoskami pri prilezostisti :-))
zivot bez cigarety je lepsi !

angel1

Mne sa podarilo prestat a velmi uspesne,bez nejakych naplasti zuvaciek a pod.,precitala som si knihu Endlich nichtraucher,od Allena Carra,v prelozeni je to Konecne nefajciar a mozem povedat,ze je velmi uspesna n acelom svete,no bohuzial v slovenskom jazyku este nie je dostupna,ale je vydana aj anglictine:No smoking,staci pozriet cez google....je lepsia ako ktorykolvek psycholog...atd.,v zahranici na zaklade tejto knihy po precitani,uspesne skoncilo fajcit niekolko tisic ludi.....je to naozal lahke,uz rok a pol nefajcim a ani by som uz nezacala,lutujem vsetkych fajciarov...je to len blby zvyk...

M4jk1:-)

Mam 17 a cigaretu som raz v ustach.Mam kamosov co fajcia ale este ani jeden z nich neprestal.Proste zaklad je silna vola potom tie naplaste tiez pomozu a hlavne sa nepohybovat medzi dymom a fajciarmi lebo tak nedokaze prestat