Pokracovat?

Príspevok v téme: Pokracovat?
miminka

Ako dalej? Oplati sa pokracovat? Snaha?
Zdravim. Nedavno som sa zoznamila s jednym super chalanom z mojej strany boli okamzite sympatie a myslim, ze k nemu pocitujem velku naklonnost, mozno aj lasku. Raz sa stalo, ze ma na oslave prehlasil za svoju priatelku (co sa mi zdalo celkom skoro, ale mam ho rada, tak som to brala, aj sme sa bozkavali). Avsak neskor mi to nedalo, a spytala sa preco to urobil, a nakoniec dospel k nazoru, ze bude lepsie, ked zabudnem na to co povedal. Samozrejme, ze ma to nahnevalo, lebo akoby sa so mnou len zahraval, a ked ho mam rada, dost to boli. Je to akoby ste vzali dietatu cokoladku alebo lizatko. Spytala som sa, ze ake su city z jeho strany (ja som priznala, ze z mojej strany su urcite nejake city) a on ze som zatial velmi dobra kamaratka. A potom mi k tomu napisal, ze aj do inej baby sa zamiloval az neskor, ze najskor boli dobri kamarati. Lenze ja sa obavam, ze moje snahy budu zbytocne, ze sa do mna aj tak nezamiluje, co ma velmi rani a navyse sa mi zda nefer a nezodpovedne, co urobil, ze ma prehlasil za priatelku. Pripada mi to, akoby si chcel na oslave uzit a kedze som bola poruke... Bol to od neho podraz, ktory ma velmi zabolel a mam pocit, ze sa len so mnou zahrava este si ale piseme). Zrejme by bolo spravne vykaslat sa nanho, alebo sa zahrat tiez, namotat ho a potom ho nechat "plavat". Je to svinske, ale som nanho velmi nahnevana, ked mi to urobil. Zrejme ho milujem a sucasne nenavidim. Co myslite? Ignorovat ho? Zabudnut nanho? Nemozem sa na nic sustredit, ani spavat, a nemozem to riesit osobne, lebo je chory.
Dakujem za precitanie spovede a vase reakcie
A to ze napisal to o tej byvalej, mi pripada ako slabe utesovanie, aby som sa neurazila

Dakujem