Holenie penisu

seeler

sulina:

Ano mas pravdu vyholeny penis alebo buchticka picha a skriabe. Preto si penis zo ziletkou neholim, ale iba zastrihujem holiacim strojcekom, a ver ci never 1000x to lepsie vyzera a ani to nepicha neboli a nemas tam ani vyrazky.
No u zien to je ine a holit by sa mali, pretoze chlpata frnda nie je nix estra a hlavne ked robite oralny sex.
No a z vlastnej skusenosti najhorsie co moze byt su cerstvo rastuce ostre chlpky na kundicke par dni po holeni. neraz sa my stalo ze som sa o nu tak nestastne obtrel ze som si poskriabal zalud. prajem pekny den

NYER

Co pouzivate proti tomu svrbenie ked ste scerstvo oholeni.. Lebo toto sa neda vydrzat a cervene pupaciky za kolko zmiznu ?, A kolko bude trvat to svrbenie ?

naco

Nemat chlpy je hygienicke, tak ani moc sa nespotim...Ale to svrbenie potom ako sa oholim je nepriemne ja sa neholim na doraz ja necham tak 2 cm mam taky dobry nadstavec....

Juro_

Mal by si si špeciálne nato kúpiť holiaci strojček, alebo nekupuj a vyskúšaj si aké je to byť mäsiarom :D, až si budeš holiť gule :D

Väčšinu okolo oholíš aj žiletkou, ale úplne celé semeníky so žiletkou nepôjdu, lebo sú oblé a žiletka k nim neprilína. Kvôli tej oblosti by si často zarezával, keďže sú flexibilné, kože je navyše a majú tendenciu uhýbať tlaku žiletky.

Určite je lepšie oholiť, než ponechávať plno chlpov na, ktorých sa zbiera organický odpad plný baktérii.
je to o tom istom ako s podpazuším, že pokial sa podpazušie nevyholí, tak vždy bude smrdieť nech sa človek umýva hocikoľko.

Každá babenka ti určite radšej vyfajčí, ak nebude cítiť smrad chlpov a odumretej kože a kadečoho iného, čo sa v oblasti genitálii zbiera po vylučovaní.