chalan vs. holka

Príspevok v téme: chalan vs. holka
bezmenny

pomozte prosim. moja holka si stale mysli, ze ja ako chalan mam zniest vsetko, cokolvek mi povie, a ze sa mam viac snazit aby nas vztah vydrzal nez sa ma snazit ona=(a podla toho sa potom ku mne sprava=( ja viem ze zenska dusa je citlivejsia a ze ak jej ublizim tak musim sa snazit akosi specialnejsie ale si myslim ze aj holka by mala vediet povedat "prepac" a prejavovat zaujem. ak som urobil chybu ja, vzdy mi akosi odpustila a urovnal som to, ale ona nedokaze uznat ak urobi chybu ona. ak jej nieco vycitam tak vzdy reaguje utokom. je velmi ziarliva, ja v podstate nemam kontakt a ani nechcem mat so ziadnymi holkami, ani na net nechodim a uz ked nechtiac pozriem na inu holku tak sa neskutocne stve. u nej je to trosinku ine a najme posledne dni ma zozieralo, ked mi hovorila, aj ked mne to pripadalo ako chvalenie, ze ju chce nejaky spoluziak.(stalo sa to uz aj viackrat predtym) dnes ked sme boli spolu jej prezvonil nejaky dalsi chalan, ktory si vraj sam zohnal jej cislo a to som uz nezniesol a povedal som jej ze sa mi to nepaci.viem ze ona za to nemoze ze ju chcu aj ini, a ja sa skutocne snazim si ju udrzat, ale nechapem co je zle na tom ked sa mi nepozdava nieco take.(riesil bz som to aj s tymi chalanmi, ale ona si to nezela, vraj jej poskodim povest, ze bude z nej zalobaba) potom namna nakricala, hadali sme sa a padli aj tvrdsie slova, zial, povedal som jej na rovinu, ze takto mam pocit akoby si ma nevazila ked je namna taka tvrda a akoby som bol pre nu len jedna z vela moznosti(zial niekedy sa tak ku mne sprava). ona si to vysvetlila uplne inak(vraj som ju tym obvinil ze okrem mna ma kopu inych chalanov) a tvrdi mi ze som ju urazil a ze vlastne nema uz cenu po tomto sa uzmierovat. mne na nej nesmierne zalezi a vazne ju milujem ale nemozem sa ubranit pocitu ze si so mnou robi co chce a caka, nech sa deje cokolvek, ze len ja budem vzdy ten co uzna chybu. ak mam byt presny, ona si tentoraz aj uznala ze aj ona urobila chybu a ze mam pravo sa stvat kvoli inym chalanom, ale aj tak caka ze ja budem ten kto sa priplazi, a ponizene bude ziadat o odpustenie a o pokracovanie vztahu. velakrat v minulosti som to uz urobil, ale teraz mi intuicia akosi hovori, ze by to mala byt skor ona, kto by mal vysvetlovat a dokazat ze jej namne zalezi. ja nechcem aby sa ponizovala, chcem len jedine, aby bola ochotna odpustit mi a byt so mnou aj bez toho aby som sa musel pokorit a ponizit ja a aby sme to z lasky urovnali. lebo inak mam pocit ze si ma uz nebude vazit vobec. este dodam, ze ak by sa hoc aj nahodou stalo ze by mi prezvonila nejaka holka, mal by som hned na krku bud rozchod, alebo niekolkodnovy hnev. takse tak. pisem sem preto, aby som sa dozvedel aj nazor inych ludi, ci som uz nacisto blby alebo ci myslim spravne. dakujem vsetkym za prispevky.

rony26

no mna ani nezaujima tvoj vek, je to zbytocna informacia, pretoze z toho co si napisal vidiet, ze si inteligentny chalan...a este k tomu zalubeny az po usi :-)...no ale tiez som z toho nadobudol taky pocit, ze ta chce mat pod kontrolou a chce v tebe vyvolat pocit, ze by si jej mal byt vdacny, ze vobec s tebou je...ved je predsa o nu taky zaujem, ved by sa o nu bili a ona si moze vyberat...no tak vies co, ja by som ju nechal nech si vyberie...nepros sa jej, neponizuj sa...ak si jej to vysvetlil tak ako na tomto fore a nepochopila, tak jej daj cas nech popremysla...a fakt nema zmysel niekoho do niecoho nutit a o laske to plati dvojnasobne...ak ta uprimne lubi tak to nenecha len tak a nieco spravi...ak nie, tak to bude tvrde zistenie, ale nebola to pre teba ta prava...pises velmi rozumne, ze nechces od nej aby ta odprosila, aby sa ponizovala, len chces aby ta pochopila...a tiez pises, ze keby si sa zase priplazil prestala by si ta uz uplne vazit a vztah je prave o tom, o vzajomnom respekte, o tom, ze si jeden druheho vazi...predsa nemozes byt cely zivot handrovou babikou v jej rukach...drzim palce a ked tak napis ako sa to vyriesilo

nado bukvy

Bohuzial, u nas na Slovensku su ta zeny vychovavane, ze su nieco extra. Vidia len seba, seba a este raz seba. Skusil by som jej to normalne , rozumne vysvetlit, ze nech sa sprava , ako dospely clovek a ak to nepochopi, tak by som ju poslal do p...

babenka1

Mne to pripadá tak, ako by si z teba urobila rohožku na utieranie nôh. Máš smolu, že si natrafil akurát na nejakú sekeru, ktorá nevie, čo to znamená úcta k druhému. Veď je kopec báb, ktoré si svojich chalanov vážia a berú ich ako rovnocenných partnerov, tak prečo dávajú chalani prednosť takýmto zlým povahám (v rámci spravodlivosti poviem, že aj veľa bám si radšej vyberie grázlika ako dobrého, slušného chalana)? Asi je tvoja priateľka veľmi pekná, že, bezmenný? Fyzická krása nie je vždy zárukou aj krásy duševnej, ty sa musíš rozhodnúť, prečo ti na nej vlastne tak záleží, že si ochotný strpieť, aby sa k tebe takto správala. Ja si nemyslím, že by vám to mohlo do budúcnosti fungovať. Ona na teba žiarli, no zároveň ťa provokuje s inými chlapmi, chce aby si bol ty ten, kto sa pred ňou poníži. Pripadá tebe samotnému takýto vzťah OK? Fajn, tak načo čakáš, urob zo seba handru a doplaz sa za ňou. Ale ak, máš trochu hrdosti, prenecháš túto babu jednému z jej mnohých ctiteľov a ty si nájdeš nové dievča, ktoré si ťa bude vážiť.

bibba

to je nic. to je hrozna baba. ufrflana, nespokojna, panovacna, ziarliva... ved najdi si inu co vytvara lepsiu atmosferu.

alzbee

Proste clovek by mal vo vztahu od druheho ziadat to, co aj sam dava. Alebo by si trosku tvoja priatelka mala vtlct do hlavy stare zname-nerob inym to, co nechces, aby oni robili tebe...

alzbee

bezmenny: oooooha, tak ona uznala, ze mas pravo hnevat sa, ked ju uhanaju ini? no, po pravde...podla mna patri medzi tie holky, ktore svojich partnerov schvalne takto provokuju, pretoze chcu vidiet, ako ich partner ziarli, chcu si nejakym sposobom utvrdzovat to, ze ich lubi, ale vobec si neuvedomuju, ako by sa citili ony, keby to iste robil partner im! Nepoznam teba, ani ju, ale moj prvy dojem z tvojho prispevku je taky, ze tvojej drahej zjavne vyhovovalo, ze ty si skakal tak, ako ona piskala a teraz velmi tazko znasa, ked si sa jej pravom vzoprel! Nenechaj si skakat po hlave! Vztah ma byt vo vzajomnej rovnovahe...vidno, ze ju naozaj lubis, tak jej vyskusaj normalne vysvetlit-povedat to, co si napisal aj sem. A ked to nepochopi alebo nebude chciet pochopit, tak v tom pripade ta vopred lutujem, pretoze taky vztah velku perspektivu nema-teda aspon podla mna, pretoze ona ta zrejme stale bude chciet mat pod papucou...ako, myslim, ze je prirodzene, ked kazda baba ma urcite naroky a ocakavania, ale nemam rada take baby, ktore si myslia, ze chlap ma robit presne to, ako ony piskaju a maju tendenciu sa donekonecna durdit.

AdamKrt

Skus robit aj Ty drahoty a uvidis, ci jej na Tebe zalezi. Ak jej zalezat nebude, tak to nema cenu. Nemozes niekoho nutit...