život vie byť sviňa

mary-anne

pripominas mi jednu kamosku, nie si to ty? :)
ale tak je asi pre teba tazke sa zmierit s tym, ze "existuje" smrt. je to uplne normalne.
a ked su ludia nepozorni, lahko sa moze stat, ze zomru ovela skor, ako chceli, ci chceli ludia v okoli.

AdamKrt

Nevies hodiny, ani dna.

Ako sa pise o cloveku:
- prach si a v prach sa obratis.

Co k tomu dodat, kolebeh zivota. Aby nieco vzniklo, musi vacsinou nieco zaniknut.

mirkaa

ja v poslednej dobe casto rozmyslam z tej druhej strany. aki sme v tomto bezbranni. nevlastnime svoj zivot a ked to pride, nikto sa nas nepyta, ci chceme, ci sme pripraveni, ci sme prezili vsetko co sme chceli... nechame tu vsetko tak, hlavne svoju rodinu... tiez mam z toho strach, bojim sa o seba aj o svojich blizkych.. ale asi to nezmenime, aj ked sa budeme trapit. smrt je sucastou zivota

bon

velmismutna, smrt je prirodzenou sucastou zivota, len casom sa stalo to, ze nie sme az tak konfronrovani so smrtou ako to bolo volakedy....., aj preto je to pre nas take tazke...., viem co je to, ked odide blizsky clovek, ktory je navyse este mlady....ale da sa s tym bojovat, a prejde to pomaly.len sa nesnaz nad tym zamyslat aj ked teraz sa ti to zda neuveritelne a strach mas zbytocne, kazdeho z nas to caka, a mozes si vybrat tu cestu ze sa budes do konca zivota bat o seba a o blizskych, alebo tu cestu, ze si budes zivot vychutnavat do posledneho duska, a raz si povies oplatilo sa mi zit.......nehas co ta nepali

adulienka22

ahojte, ja som s v poslednom case zacala strasne uvedomovat veci o smrti.zomrel mi kamarat uz je to davnejsie ale stale to boli.a teraz kazdy vecer ked si idem lahnut myslim nato preco to tak musi byt ze clovek len tak zomrie.preco nemozme zomierat az ked sme stary. strasne sa bojim ze sa stane nieco zle mojim blizkym.nechcem nad tym rozmyslat no nejde to.kazdu noc rozmyslam nad smrtou a bojim sa jej.