NUDA VO VZŤAHU...(opravená téma- prispievajte sem - ďakujem)

Príspevok v téme: NUDA VO VZŤAHU...(opravená téma- prispievajte sem - ďakujem)
košičanka

Predstavte si , že máte rada svojho partnera, sex je skvelý , je vám fajn ale...vlastne zistíte že sa nemáte poriadne o čom baviť,,,to čo zaujíma mna , nezaujíma jeho a považuje to za hlúposti....jednoducho váš nedokáže duševne uspokojiť....nemáte spoločné zážitky....už ste vlastne zabudli kedy ste sa naposledy spolu neuveriteľne smiali..vždy rozpráva o svojej práci (HORROR!!!) ...no...sme spolu krátko ale takto to ďalej nevydržím...ale nechcela by som o neho prísť ....koniec koncov ja nemám nápady ako vzťah oživiť...akoby som bola razom bez fantázie...tak... čo by ste robili?...čo by ste podnikli vy?

ďakujem za rady.......napady......

cajik

Zistit ze si s chalanom nemam co povedat? Ze s nim nemam spolocne zaujmy ? Spravila by som to, ze by som sa s nim rozisla.. Podla mna su toto dost podstatne veci, co pises, ze spolu nemate .. bohuzial

esty

akoby ste mali vzťah len o sexe,podľa toho čo píšeš ani iné nemáte nič. Skús ten sex trochu vynechať a možno sa vzťah dostane trošku ďalej...choďte viac vonku, trebars do kina, na prechádzky alebo bike, korčule... alebo nakoniec zistíš, že vas nič iné ako sex nespája a nehodíte sa k sebe. Takýto vzťah veľmi nemá budúcnosť.

ramirka

no mna by zaujimalo ako dlho ste spolu?...len neviem ci je prave najlepsi znak to ze sa nemate ani o com rozpravat to je asi najdolezitesie vo vztahu..uz ine aktivity tomu sa da naozaj prisposobit a robit komrpomisy ale komunikacia je najdolezitejsie..

usiko

no, nemate spolocne zaujmy, ani my velmi nie, okrem kamaratov a lyzovania...ostatne veci robime spolu, lebo vztah je o prisposobovani sa..teda ak on chce bicyklovat, idem s nim, ak ja chcem korculovat, ide so mno a tak...ale obaja to chceme, a to je dolezite...

jeden den vtyzdni si dajte taky ze vecer pojdete von na veceru....a tak nejako...neviem ake mate zaujmy...kde studujete, pracujete atd....skus viac napisat....