Prehnane bojazliví rodicia,???

Príspevok v téme: Prehnane bojazliví rodicia,???
tana1524

Ahojtee..
pred pol rokom som oslavila 18tku . Hacik je vsak v tom ze hoci som uz plnoleta rodicia sa o mna boja. A myslim ze az prehnane. Otcovi je to jedno ale hlavne nech NEVYMYSLAM nech sa UCIM a nech POSLUCHAM .
Tieto jeho poziadavky sa snazim plnit. teda hlavne kvoli sebe. Alkohol mi je hnusny , nefajcim a nikdy nebudem !!!, nedrogujem . Studujem na dobrej skole a koncim zakazdym s prospela s vyznamenanim .
No aj tak mam pocit ze nemam slobodu ... Volnost... Krasne sa crtajuci vztah som skoncila a viete kvoli komu??? Kvoli rodicom . teda otec ani nic netusim ze sa nieco deje ale viem ze by s tym na 100 percent nesuhlasil mmaama nieco podobne... Teraz ma chalan frajerku ... :( a ja som .. sak viete.
Ja viem ze som mlada tovsetko okolo toho viem no aj tak mam pocit ze mi zivot akosi len tak plynie.. Aj ked som mala ist s NIM na silvestra na chatu volal ma velmi aj ja by som isla ale nemohla som .. Domov frajera doviest nemozem a ked ho nepoznaju tak ani s nim nikde dalej ako je na pizzu do mesta tiez ist nemozem ... Ale dokedy??? Kamosky poniektore chodia hore dole stale niekde.. Potom si ten chalan moze mysliet ze mi na nom nezalezi alebo co .. A nemyslim to len ohladom vzathov ale aj tak vseobecne . Stale maju pocit ze sa mi nieco stane ze... lenze dokedy mamm trcat len doma???? Uz ma to prestava bavit....
Na vsetko mam cas... lebo som este mlada... Tuto vetu ma uz nebavi pocuvat !!! :(

ellie

a hovorila si s nimi uz o tom? hmm.. hlavne nevidim dovod, preco by ti mali zakazovat priatela.. takto mozno ozaj prichadzas o nejake tie zazitky ale neboj, vsetko raz pride :)

tana1524

Ved ja sa vzdy ozvem ked meskam , priiebezne telefonujem . Ked som bola vonku s tym chalanom tak vacsinou tak do jedenastej ..
Ale keby aspon niekedy som ich sklamala ze nemaju dovod verit mi .. ale fakt sa snazim :( Len viem , ze aj vdaka tomuto som prisla uz o nie jeden zazitok .. proste vzdy viem ze oni mi to nedovolia tak sa do nicoho nepustam . Ani do vztahov..

ellie

ahoj tana :) vyskusaj sa o tom porozpravat priamo s rodicmi, vysvetli im, ze ti mozu doverovat a aj im to dokaz.. a dokedy mozes byt tak napriklad vonku? ale zas na druhej strane maju pravdu aj rodicia.. ked sa konala ta chata na Silvestra, este si 18 nemala a tvoji rodicia boli tym padom za teba zodpovedni.. btw - rodicia mozu argumentovat aj tym, ze kedze este stale zijes pod ich strechou, platia ich pravidla..