chlpate ruky!

Nata ...

No a ked si ich oholim nebudem mat drsnu pokožku ?? .. prosim možete mi napisat na pokec mam nik NatliaNau0165ka146@azet.sk dakujeem

Nata ...

NO ja mám tiež chlpate ruky a newiem čo s tím .. a bojim sa ich oholit lebo oni zese vyrastu .. a budu dlhšie ?? prosim odpovedzte mi na to .. m te aj cez e-mail vopred dakujem

jana22

Alebo skús depilačné pásiky. Ja som to akurát pred mesiacom vyskušala prvý krát a super výsledok. Vydrží to omnoho dlhšie než ked to oholis a myslím, že zredli. Uvidím, ešte to len dorastá. Ale kiež by už nerástli! Teraz som si kúpila na citlivú pokožku. Tie sú lepšie ako tie čo som mala pred tým. Po tých som mala výražky, proste dosť mi podráždilo pokožku.

ahojte

prosim vas- za kolko ten odfarbovac mozem kupit?a ako presne postupovat pri odfarbovaní chĺpkov?to k tomu nepotrebujem už žiadnu farbu??prosím poraďte.dik

danijana21

A čo tak solárium?Alebo odfarbovanie? To výborne pomáha stačí odfarbovač na vlasy (z drogérie) naniesť na 20 minút a chĺpky vydržia svetlé tak mesiac a možno aj viac. Papa

klima

no ja si ich vzdy ostriham. vazne, dlho vydrzia pekne.cez zimu aj tak chodim s dlhymi rukavmi,na a na jar, pred letom ostriham. dokonca som kedysi vytrhavala aj na rukach, lebo mam riedke ale dlhe chlpy.a ani strihanim, ani trhanim mi nezhrubli!! su stale rovnake.

monulik

aj mna trápia nadmerne zarastene ruky... ale poradim vám zaručeny recept. Kupte si blond farbu a chlpky si nafarbite.Samozrejme najprv si den predtym vyskušajte málinko farby na paprčke či sa neprejaví alergicka reakcia..........mala som to štastie že sa neprejavila a chlpky po prefarbeni boli blede a menej nápadne ...samozrejme je tu jeden problem.V lete ked ste baby krásne opálene tak bledé chlpky dosť vidno