Kríza vo vzťahu, či už mám toho dosť???

Príspevok v téme: Kríza vo vzťahu, či už mám toho dosť???
Lienkoo

S priateľom žijeme spolu už rok, na občasné hádky celkom fajn..Len už mám plné zuby toho, že pri hádkach ustupujem len ja..a stále mu musím dať za pravdu, veľakrát aj kvôli tomu,aby bol pokoj,aby sme sa nehádali tak musím ustúpiť ja aby skončila hádka. Rýchlo sa nahnevám, pohádame sa, ale mňa hnev rýchlo prejde..Až do predvčera...Šli sme na jarmok, že si spravíme pekné poobedie..ani sme tam poriadne neprišli a už mu volal jeho / náš kamarát, že či prídeme k nemu..priateľ, že jasné do desiatich minút sme tam..Dosť sa ma to dotklo, on na to, že ho oklamal, že nič sa nedeje..V priebehu ďaľšej hodinu mu kamarát volal 4 krát, že kde sme..Super..Keď sme odchádzali z jarmoku, začalo pršať a riadne sme zmokli..V aute som mu tri krát povedala, že k nemu nechcem ísť, lebo mi je zima a som celá mokrá..nakoniec ma ukecal, však čo pre neho nespravím, nie? Cestou sme sa kvôli jeho kamarátovy dovadili, načo som vystúpila z auta..Frajer odišiel za tým kamarátom k nemu domov a mna nechal bez penazí stáť v tom daždi..potom som šla za ním, lebo bola fakt kosa aj on mi napísal, že mám prísť..ako som prišla ku kamarátovi,tak kamarát začal po mne hučať že čo sa hádam a neviem čo..vyletela som aj ja a odišla som. Frajer ostal tam, ani ho nenapadlo ísť za mňou a to vedel, že vonku prší, nemám pri sebe peniaze a pešo mám domov hodinu..a teraz sa čuduje prečo som nahnevaná..preto, lebo predo mňou uprednostil kamaráta, nešiel za mňou..Fakt ssom nahnevaná a dotklo sa ma, že uprednostil kamaráta a nie mňa..Len on si nechce priznať pravdu, nechápe, že sa ma to dotklo..rovno mi povedal, že sa mi nemá za čo ospravedlňovať..Ja fakt neviem, čo mám robiť, úplne sa vo mne niečo zlomilo..rozísť sa, trucovať, nechať zase jemu za pravdu..PROSIM poradte mi niekto čo mám robiť. Ďakujem

miaselca

Ahoj, ja mám tiež takého priateľa že keď sa pohádame niekedy tak mi nikdy nedal za pravdu, a ja som naňho kričalal a on nič - proste ma ignoroval a nebavil sa so mnou. Tak a to ma štvalo ešte viac a on so mnou nekomunikoval aj celý deň.A tak ja som išla za ním, aj keď mi to podkopalo hrdosť ako sa hovorí a bolo potom všetko ok. No ale potom ma to už nebavilo a to mu ani ty nesmieš ukázať a nechať ho aby si zvykol, že mu dáš vždy za pravdu ale treba ho nechať tak a tiež nekomunikovať. A on príde sám od seba.

unhapppyyy

chvilu ho nechaj povarit sa vo vlastnej stave aspon par dni, kym mu to nedojde..ja mam teraz nieco podobne 2 dni sme neboli v kontakte ale ja uz nemienim prva volat, tak cakam a uvidim co sa stane...nie je to lahke ale asi je zvyknuty ze stale ustupujes iba ty alebo ten moj ze sa prva ozvem...